Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen szituba? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van 2 férfi az életemben. Az egyiket nevezzük N-nek és P-nek. N-t még télen ismertem meg és vele olyan mintha ezer éve ismertem volna ,nagyon jól elvoltunk. És nagyan kedves volt velem,én egy kicsit szerelmes lettem belé.Mái napig jóba vagyunk,kis cuki pasi,álmaim férfija. Csak ő nős. Aztán megismertem P-t nála még nem érzem azt amit a másik férfinál. Vele is elvagyunk,randizgatunk meg ilyenek. Szerintetek később még kialakulhat valami érzés P felé? Vagy mit csináljak?
2018. szept. 8. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

N-t felejtsd el!!!Házas!!!

Legy tisztelettel a felesege fele meg ha nem is ismered!!

P-t megszeretheted termeszetesen

Adj idöt neki csak egy kérdes van??

P is hàzas?

2018. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem házas
2018. szept. 8. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre inkább nem mondok semmit, a másodikat meg nem kéne hülyítened és pótlénak használni szerencsétlent.
2018. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Én is hasonló helyzetben vagyok.Van egy férfi aki "még "nős.Nem kavarunk,csak beszélgetünk lelkileg nagyon passzolunk.Számomra ő a FÉRFI külsőre és belsőre is.A másik inkább csak "karbatartó" egy ideje nem találkoztunk.Mert a másik érdekel.Nem könnyü helyzet.Biztos lesz aki elítél ezért téged is engem is.A lényeg hogy senkit ne csapj be.Én sem tudom mit tegyek,várjak az elsőre vagy folytassam a másodikkal?
2018. szept. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ha N el esélytelen a dolog,komolyabbra akkor adj egy esélyt P nek.

Ha nem megy ,akkor elköszöntök egymástól.

A lényeg,hogy mindig légy őszinte igérgetni nem szabad..

De ha szerelmes vagy,én N el is beszélnék azért pár szót erről,hátha .

2018. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!