Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy mindig elalszik?

Figyelt kérdés

Barátommal nagyon más a bioritmusunk,nemtudom ez később lehet e gond majd. Én későn fekvő,korán kelő vagyok,ő pont a forditottja.

Egyetemre járunk,ilyenkor nyáron keveset találkozunk,de akárhányszor telefonálnánk,neki csak este jó,de akkor csak kb öt percet beszélünk,mert rögtön elköszön,hogy ő álmos. Bezzeg ha a barátaival bulizik,akkor képes fentmaradni hajnal háromig.

Ha együtt vagyunk is elalszik,akár kilenckor is,én meg még három órát fekszem mellette.

Ha szóbahozom neki,akkor azzal jön,hogy ő álmos,akkor aludnia kell. De nagyon rosszul esik,hogy ilyenkor,amikor velem lehetne,vagy velem beszélhetne elalszik,máskor meg fentvan a barátai kedvéért.

Jogos,vagy csak túlreagálom? Vagy másnak is van ennyire eltérő bioritmusú párja?


2018. szept. 8. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Biztos fárasztó az egyetem meg minden,de szerintem jogosan esik rosszul.

Ha lenne barátnőm és hasonló helyzetben lennénk, én biztos addig fent maradnék a kedvéért ameddig csak tudok/ ameddig ő is:)

Szerintem nem lenne nagy baja ha legalább még plusz fél órát vagy akár egy órát ébren maradna

2018. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőm volt ilyen. Nekem 6-7 óra alvás több, mint elegendő, neki nem ritkán a 10 is kevés volt. Ennek az volt az eredménye, hogy hamarabb feküdt és később kelt, mint én. Szerencsére nem arról volt szó, hogy elvárta tőlem, hogy addig én is ágyban legyek. Így más tennivalókkal múlattam az időt, miután lefeküdt, és mielőtt felkelt. Nyilván kellemetlen, de nem tudsz vele mit csinálni.
2018. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Jogos azért. Hááát ez van, amikor az ember fia főképp a farka után megy párválasztáskor, így a vertikális örömökön kívül kvázi nem tud mit kezdeni a vaginás niggájával.
2018. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is ilyenek vagyunk. Én munkaidőben már alszok 9kor, ő még fent van éjfélig. Hétvégén is korán kelek, kiosonok, kávézok, lenyomok egy kört a biciklimmel, mire hazaérek ébredezik, tudunk együtt reggelizni, beszélgetni. Este meg szimplán megszokta, hogy 9 után békében hagy aludni. Nem várhatod el tőle, hogy ő alkalmazkodjon hozzád, amikor te sem tudsz. Minden megbeszélés és összecsiszolódás kérdése. 26/N
2018. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok fel éjfél, egy óráig és későn kelek.

A párom 20 órakor már alszik és 5 órakor már fel van, én meg 7-8 körül ébredek.

Ez a bioritmusunk. Ez nem a másik ellen van. Ilyenek vagyunk és kész.

2018. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én vagyok a bagoly, hajnal 2-3 előtt sosem tudtam elaludni. Ő legkésőbb 11-kor kel. Amíg csak ketten voltunk, volt, hogy zavart, de nyilván ezen nem veszekedtünk, hiszen én ugyanolyan ramaty vagyok reggel, mint ő este. Amióta gyerekeink vannak, kifejezetten jó ez, mert ő intézi a reggelt, én aludhatok, én meg az estét, addig ő fürdik, fogat mos, stb és ha időben letesszük a gyerekeket, még mindig van egy kis időnk összebújni/beszélgetni/filmezni/stb. 😊
2018. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ebből gond. Párom jelenleg nem dolgozik, én viszont igen. A munkába induláshoz 6-kor kell kelnem, ő nyugodtan aludhat tovább. Mivel korán kelek és a munka is lefáraszt, hamarabb fekszem. Együtt élünk, így amikor hazaérek munkából, akkor töltünk együtt időt, aztán ő hagy engem aludni, elfoglalja magát. Reggel pedig én kisonok a hálóból, ő meg aludhat nyugodtan (este minden dolgomat, ami kellhet, kipakolom a nappaliba). Amikor dolgozott, akkor is ő kelt később, hasonló volt a menetrend akkor is. Bennünk fel sem merült, hogy ez probléma lenne, alkalmazkodunk a másikhoz. És persze velem is előfordul,hogy a barátnőimmel elmegyek péntek este valahova, akkor természetesen nem fekszem le 9-10 fele. Nyilván az egy más téma, ha ő minden szabadidejét a barátaival tölti, ahelyett, hogy veled is lenne. Ebben az esetben jogos, hogy ki vagy rá akadva.
2018. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!🙃
2018. szept. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!