Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata, mennyire működhet jól egy mozaikcsalád?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre hogy általában a férfi az aki könnyebben el tudja fogadni a más gyermekét, a nőnek ez sok esetben nehezebb. Páromnak lánya van, igaz már felnőtt. Amennyire könnyűnek gondoltam kapcsolatunk elején a vele való viszonyt, jelenleg annál nehezebb. Sok esetben azt érzem rosszul esik hogy egyes dolgokban fontosabb mint én, neki több minden megengedett. Talán féltékeny is vagyok rá, hiába érzem hogy az nem helyes.Zavar például ha szívességeket kér az apjától, nem értem miért nem oldja meg a dolgait, ahogy én is tettem fiatalabb koromban.
2018. szept. 10. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

9 Mint anya mondom:


Szégyeld magad. És tedd össze a kezed, hogy a gyermekeid felé nem olyan, mint te rejtve efelé a kis-nagy gyerek felé.

2018. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

Minek jöttél össze gyerekes apával ha ilyen rohat vagy belül...

Minden normális szülönek a gyereke az elsö puncit bàrhol talàl...

Szégyellheted magad...

2018. szept. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Te útálod ezt a gyereket. Ezért szégyeld el magad. De nagyon mélyen."


Ó, ezt annyira bírom. Ha itt bárki bármiféle kritikai észrevételt tesz a párja/férje gyerekére, akkor egyből megkapja, hogy persze, utálja. Nem kell ahhoz utálni, hogy az ember lássa a másik ember hibáit.

2018. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11-es: Miért, milyen? Észre meri venni a csaj hibáit?

És ha ő mindent elnéz, vajon a csaj is ugyanolyan elnéző lesz vele?

Én is, mint anya, mondom: Férjemnek van előző házasságból gyereke (tetejébe itt özvegység volt). Kamasz lány, aztán nekünk is lett egy lányunk pár évre rá. A lány már harmincas, és a legnagyobb baja az, hogy én sosem viselkedtem vele úgy, mint a gyerekemmel. Csak megkérdezném, hogy Ő, vajon mikor viselkedett úgy velem, mint egy anyával? (Kettős mérce, ugye.)

Olyankor marha érzékeny lelkük tud lenni, amikor a saját vélt sérelmeiket kell sorolni. Közben az apa új társának/feleségének is van lelke, de ő nyeljen le mindent, és fenntartás nélkül szeresse az idegen gyereket.

Hát nem.

2018. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem írtad mióta vagytok együtt, de úgy tűnik, te már egy kialakult kapcsolatba cseppentél bele.Ha ez mindig így volt és a párodnak így jó, akkor ez nem fog változni.

Vagy elfogadod az ő kapcsolatukat, vagy tovább állsz.

2018. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!