Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha már nem vagyok szerelmes a páromba, de szeretnék vele maradni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is élünk. Nem tudom mit kéne csinálnom. Volt már valaki így, sikerült visszahozni azt az érzést vagy mindig elmúlik?
2018. szept. 10. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valódi érzés volt az nem múlik el, ha csak fellángolás, és szexen alapult akkor elmúlik és helyette üresség marad.
2018. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Idővel elmúlik a szerelem, kinél később, kinél hamarabb. Általában a szerelmet felváltja a szeretet, a megszokás.

Ha szereted mint ember továbbra is, és jól érzed magad vele, nem lesz semmi baj köztetek.

Sajnos sok kapcsolat azért megy ma már tönkre, mert a mai világ nem tanulta meg igazán (azt tudja mindenki többnyire, hogy nincs örökké tartó szerelem), viszont azt felejtik el, hogy a szerelmet felváltja a szeretet.

És sok ember a kapcsolatát a szerelem meglétéhez akarja kötni.

2018. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jön az, hogy félrekúrsz majd titokban és közben az új emberbe leszel szerelmes.
2018. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindig azon múlik, hogy mi marad a szerelem után...elegendő vagy lóf**asz...
2018. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is baj, hogy a legtöbb nőnek kell a szerelem (= folyamatos hormonfröccs az agyban) és ha ez elmúlik, márpedig mindig elmúlik, akkor keresni kezdik újra. Azt hiszik, hogy szerelmesnek lenni a normális állapot és minden más unalmas, kerülendő. Ezért sem tudnak stabil kapcsolatok kialakulni.
2018. szept. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez a bajom nekem is, ez az x. kapcsolat ami igy alakul. Nen tudom, hogy tehetnek ellene.
2018. szept. 11. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!