Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan párookat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párookat, akik sok bajlódás, vita után boldog párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem az egyik fél hisztis,majd kinőtte,vagy a másik lemondott a rossz szokásairól stb.

2018. szept. 10. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem ismerek ilyen párt és nem is hallottam ilyet.Általában ezeknek a kapcsolatoknak soha nincs jó vége.
2018. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Én saját bőrömön tudom, hogy nem fog menni. Annyi bajlódás volt, hogy elvette a kapcsolat "varázsát". Egyszerűen nem tudok úgy tekinteni már rá, mint valami szépre, hanem csak a keserű szájíz van, hogy el lett rontva. Inkább megadom az esélyt egy új, tiszta kapcsolatra, amit nem mocskol be veszekedés, féltékenykedés, elhagyás stb.


26/N

2018. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen! A mienk :D

De nalunk az volt, hogy en 15 voltam es a barátom 17 mikor osszejottunk. Rengeteget szenvedtem miatta,mert eleg gyerekes a gondolkozasa,nem gondol bele a tettei kovetkezmenyebe es nehezen esnek le neki a dolgok:) De en nagyon szeretem, 7 eve mar hogy megismertük egymást, és ígyis rengeteget nevetünk, nincsenek tabuk egymas elott. Lassan halad afelé is hogy elég érett legyen a gondolkodása mondjuk egy eljegyzéshez, de mondtam neki hogy még azért várnék kicsit ezzel. Sok rossz szokásával felhagyott már, egész napos kockulas, munkanélküliség, lustaság.. És régen nagyon tiszteletlenül beszélt velem, szerencsére ez is változott. Mi a 7 ev alatt 3x szakítottunk, összesen 4 hónapot voltunk külön.

2018. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem, egy ilyet sem.
2018. szept. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Harmas, ez felnőtt kategória.
2018. szept. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Bajlódás vita??


Ja ismerek egy házaspár pocsék lett a kapcsolatuk a nőt lesz**arta a férje, a nő vagy 4x félrek**úrt voltak viták bajlódások de végül együtt maradtak .


Most már titokban kúr félre az asszony.

2018. szept. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Láttam már se veled se nélküled kapcsolatot, aztán összeházasodtak és fél év múlva elváltak.
2018. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
#5 Bocsanat, félreérthetően írtam, 7 éve vagyunk együtt, tehát már 22-24 évesek vagyunk.
2018. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A mienk. Mikor összejöttünk, elég súlyos depresszióm volt és ez rányomta az első 1-2 évre a bélyegét. A párom kitartott mellettem, én pedig valamilyen szinten összeszedtem magam, jelenleg kontroll alatt tudom tartani a mentális problémáimat. Az elmúlt 3 évben pedig boldogan élünk, a kapcsolatunk kiegyensúlyozott, szinte alig fordul elő veszekedés, hiszti.

Más hasonló helyzetű párt nem ismerek, általában az ilyen sztoriknak szakítás a vége. Őszintén szólva marha szerencsésnek érzem magam, hogy engem nem hagyott faképnél a párom...

2018. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#3, #9,

igen köszönöm,erre gondoltam. Nemrég beszéltem egy ismerősömmel,aki hasonló kapcsolatról számolt be,nem értem hogy lehetséges ez,azért kérdem. Szerintem ha az elején nem jó,akkor nem valószínű hogy később tökéletes lesz,de cáfoljatok rá! :) Írjatok még.

Amúgy elnézést a kérdésbeli hibákért,nem néztem át mielőtt elküldtem. :D

2018. szept. 11. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!