Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni újra?

Figyelt kérdés
Életemben egyszer voltam szerelmes 7 évig tartott.Azóta hiába volt kapcsolatom vagy hiába próbáltam ismerkedni nem tudtam senkibe szerelmes lenni. Egyszer volt még egy nagy vonzalom valaki iránt amire azt hittem "szerelem" de nem az volt. Persze van hogy vonzódok valakihez de szerelembe már nem tudok esni....
2018. szept. 13. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Megjött az eszed, még viszonylag hamar. Inkább örülj neki, hogy nem tudsz szerelmes lenni, semmi mást nem hoz, csak bajt és szenvedést.
2018. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert egy ember életében max 1x; nagyon ritkán 2x lesz össz vissz.


Az első válaszoló meg nem én vagyok. Nem tudom hogy csinálja hogy mindig ugyan olyan %-on van mint én, bár hogy változik az enyém, de már unalmas.

2018. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelem az a szép embereknek van, ami létezik külsőleg, belsőleg is.
2018. szept. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pottyospanna123 válasza:

Az ember élete során egyszer, még viszonylag fiatalon képes arra, hogy igazán nagyon-nagyon szerelmes legyen. Amikor az egész napodat Vele töltenéd, amikor nem érdekel a kényelmetlen testhelyzet, csak az, hogy átölelhesd, amikor csak nézed Őt és a légzése is boldoggá tesz.


Aztán felnősz. Már csak arra vágysz, hogy közös legyen az érdeklődés, jó érzés legyen vele lenni. Már csak szeretni fogod. Már ha meleged van, kibújsz az öleléséből. Ha pisilni kell, nem tartogatod csak azért, mert éppen rajtad fekszik.


Ez az érzés egyetlen egyszer van. Utána túl sok negatív tapasztalat, sok törés után már képtelen vagy úgy szeretni, mint 10-20 éve.


Ez van. De ettől függetlenül szerethetsz valakit. De többe már sosem leszel szerelmes.

2018. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!