Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha simogatom a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha simogatom a barátnőmet, miért tesz úgy, mintha semmit nem csinálnék?

Figyelt kérdés
Jól meg vagyunk, meg minden. Csak amikor elkezdem ölelgetni, simogatni, akkor úgy mondja tovább a mindennapi dolgait, mintha semmit sem csinálnék. Nem passzívan tűri, nem húzódik el, csak úgy csinálja tovább a dolgait, mintha hozzá sem érnék. Nem "olvad el". Ez miért lehet?
2018. szept. 13. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran csinálod ezt vele? Ha minden második percben, nyilván nem zavarja az érintés, de nem akarja szimplán tovább vinni.
2018. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Illene megfarkalni ezt követően. Ha sosem viszed tovább, arra kondícionálódott, hogy ne izguljon fel, mert úgysem szúrod meg.
2018. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem az az olvadozós fajta, nem feltétlenül jelent bajt ez a viselkedés.
2018. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
60%
Miért kell minden lánynak “elolvadnia”? Én is ugyan ilyen vagyok, ettől függetlenül szeretem a páromat. Természetesnek veszem ha megölel megpuszil jól is esik de el ne élvezzek vagy olvadjak ettől ahogy te mondod😄
2018. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy elfojtja magában az örömöt, nem akarja kimutatni.

feszélyezve/szégyellve érzi magát ettől.

2018. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy ha hozzáérsz egy nőhöz akkor elolvad?
2018. szept. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló nagyon jól megfogalmazta...


Az én párom is mindig simogat, mikor együtt vagyunk, s már annyira hozzászoktam, hogy ez nem vált ki felizgulást nálam, mert legtöbbször nem megyünk tovább. Pl mikor nappal, mások is itthon vannak vagy valami más okok miatt nem is mehetnénk tovább, olyankor is simogat . Nem kötöm össze aztán a szeretkezéssel és nem vált ki semmi reakciót. Már csak az, ha intim területten simogat. Szerintem barátnődnél is ez lehet. 21n

2018. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kéne ettől elolvadnia?
2018. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!