Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne nektek, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne nektek, ha párotok bulizni megy, de nektek kifejezetten megtiltaná, hogy el menjetek?

Figyelt kérdés

Én a nő, ő a férfi. Bulizni meg. Mivel a haverjai is barátnő nélkül mennek, ezért ő kifejezetten nem szeretné ha elmennék. Hozzá teszem, hogy velük mindig szervez valami programot, velem kb semmit. Azt mondja, azért mert nekem kellene az ilyet megszervezni. Persze, én vagyok a hisztis, hogy ezt nem értem meg. Én is szerettem volna erre a helyre menni, az egyik kedvenc zenekarom játszik.

Roppant rosszul esik. És még ő van megsértődve, hogy megkérdeztem, miért lenne baj ha mennék. Azt hiszem rossz irányba halad a kapcsolat. A haverok nagyobb teret kapnak mint én valaha. Ti, hogy kezelitek ezt a helyzetet?


2018. szept. 15. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez még csak nem is bunkóság, ez irányításmánia.

Két önálló felnőtt ember vagytok, de a kapcsolatotok nem ezt tükrözi, így jó, ha nem érzed jogosnak. Állj a sarkadra, mert itt a probléma nem csak a bulizással van, hanem a párod mentalitásával.

2018. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Énnálam ez szakítós hangulatot okoz, úgyhogy sok mindenen elgondolkodnék.
2018. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem azzal alapvetően nincsen baj, ha külön jártok szórakozni. Mi is szoktunk külön-külön eljárni a saját baráti társaságunkkal, mert erre is szükségünk van és időnként jól esik. Teljesen más élmény, mint egy közös szórakozás, kikapcsolódás. Nagyon szeretem a páromat, de meghülyülnék, ha mindig mindent együtt kellene vele csinálnom....nem bírnám elviselni. Viszont közösen is szoktunk csinálni ezt-azt és szerintem nálatok valahol itt lehet a bökkenő...


El szoktatok járni ide-oda kettesben? Vagy mindig csak a barátaival megy és téged leráz? Ha sosem hív és sosem mehetsz, akkor az tényleg gond és meg kellene beszélnetek, mert ez így nincsen rendben, hogy a barátok mindig elsőbbséget élveznek. Ugyanakkor abból nem csinálnék nagy problémát, ha ez csak egy egyszeri eset lenne, amikor előre megbeszélték, hogy elmennek együtt a fiúkkal egy amolyan "kanbulira", mert ilyen is kell. Én sem szeretem, ha a barátnőimmel megbeszéljük, hogy csak mi leszünk lányok és valaki odahozza a párját, mert akkor minden borul...általában az a vége, hogy egy szót sem szólnak senkihez, hanem kettesben elvannak egymással, mi pedig bámulhatjuk ahogyan romantikáznak. Nekem ez nem hiányzik és másoknak is zavaró lehet, szóval én is mindig tartom magam a megbeszéltekhez.

2018. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!