Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyan betegsége lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan betegsége lenne a párotoknak/szerelmeteknek, ami miatt nem tudnátok szexelni, együtt maradnál vele?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 18:54
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Soha többet nem tudnátok szexelni.
2018. szept. 17. 19:14
 12/40 próbálokkedveslenni ***** válasza:
61%

Szó szerint veszem a "nem tudnátok szexelni" mondatot.


Nyers leszek, de nincs kedvem finomkodva írni.

Amennyiben jól tud sz_pni, akkor az is elég nekem. Remélhetőleg a nyalás is játszana, mert azt pedig én imádok és az is hiányozna.


Olyan betegségről pedig nem tudok, hogy még sz_pni se tudna, de tegyük fel, hogy semmi ilyesmi nem játszhat. Ekkor el lehetne kezdeni megoldásokat találni, mint hogy kereshetek egy harmadik felet, akibe beleegyezik. Ez viszont nem lenne megoldás hosszú távon, mert idővel eltávolodnánk érthető okokból.

2018. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
90%
Mert mi lehet az, ami miatt soha többé nem tudtok szexelni?
2018. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
31%
14 Szerintem ez nem lényeg. Akár mi miatt..
2018. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szeretem, és önhibáján kívül van.
2018. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
#14 mondjuk egy nyaktól lefele bénulás esetèben nem nagyon lesz több szex. Prosztatarák kezelèse is okozhat impotenciát. Nőknél is károsodhatnak úgy a genitáliák, hogy a nő képtelenné válik a szexuális életre. A férjemmel maradnék, ez biztos. Ha beteg, akkor ápolásra szorul, egyszerűen nem tehetem meg vele, hogy magára hagyjam. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy nem szexelnék mással.
2018. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt, a családban történ agyvérzés miatti részleges lebénulás okán még beszélgettünk is erről... Jöhetnek a lepontozások, amiért ilyen esetben is a férjemmel merészelnék maradni.
2018. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolatunk alatt történne meg, akkor együtt maradnánk. Vagy ha mégsem, nem ez lenne a szakító ok.
2018. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és alapból is, tehát ismerkednék is ilyen emberrel.
2018. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak menetközben alakulna ki, akkor igen, de ha alapjáraton valaki így ismerkedne velem, akkor nem jönnék vele össze.
2018. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!