Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyan betegsége lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan betegsége lenne a párotoknak/szerelmeteknek, ami miatt nem tudnátok szexelni, együtt maradnál vele?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 18:54
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Legalábbis megpróbálnám.

Lehet, sőt biztos, hogy nehéz lenne, de állok elébe, a párom fontosabb, mint a szex. Ha kielégülésre vágyok, arra ott a maszti, a testiség pedig nincs kizárva 100%-ig a párommal...

"Egészségben, betegségben.."

2018. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
48%

Le fogtok pontozni, de őszinte leszek.

Ha olyan ez a betegsége, hogy !tudjuk!, hogy más soha többet nem tudunk szexelni, akkor szakítanék.

2018. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
* már
2018. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
72%

Igen, mert szeretem. Nem a szex, hanem a személye miatt vagyok vele. A csókja sokkal édesebb, mint bármilyen sütemény és a mosolya a legrózsaszínebb és csodásabb dolog a világon.


Valamilyen nőgyógyászati úton megoldanánk a családalapítósdit is, ha pedig erre sincs lehetőség, akkor örökbe fogadnánk egy gyereket.


Ő a párom, az otthonom, nem hagynám el, bármi is történjen.


21/N

2018. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok születtek.
2018. szept. 18. 20:16
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Együtt, attól a közös dolgaink megmaradnának... vennék szexuális segédeszközöket max, és ennyi... persze, fontos a szex, de nekem VELE fontos, nem mással.
2018. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
62%

Volt egy hasonló kapcsolatom nagyon lusta, majdhogynem aszexuális pasival akivel szexkapcsolatból lett párkapcsolatom.

Ez miatt egy ideig nem tûnt fel. Majd jöttek a jelek s lassan egy hónapban jó ha egyszer volt szex. Õ nem akart beszélni róla velem másoknak bezzek mint kiderült azt mondta retteget mikor mászok rá. Én meg folyton frusztrált voltam, önértékelésem, nõiességem béka segge alá került a szememben pedig addig naponta is jól esett volna. Soha többet így.

Ha lebénulna mostani párom tuti vele maradnék ápolnám, vigyáznék rá de hogy egy idõ után nem e csalnám meg mehéz kérdés. :(

2018. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, ez nagyon függ attól, hogy mennyi ideje vagyunk együtt.


Friss párkapcsolatnál azt mondanám bocsi, de ezt így nem tudom megtenni.


Hosszú, amúgy harmonikus házasság alatt fellépő probléma, miután már volt több év jó szex és mondjuk adott nekem a párom 3-4 egészséges gyermeket, akkor kérdés nélkül bevállalnám.


Szóval ez nekem helyzetfüggő.

2018. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, együttmaradnék.
2019. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
56%

A párkapcsolat egyik sajátossága, hogy van benne szex. Mármint, általában. Ha a másik fél nem tudna szexelni, de nekem sem adna ilyen téren szabadságot, akkor szakítanék.

Nagyon tündibündi ez a sok "nem szakítanék" válasz, de ne felejtsük el, hogy a legtöbb kapcsolat még szex mellett is szakítással végződik.

2019. máj. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!