Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen elvárásaitok vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen elvárásaitok vannak lányok? Szeretnék mindenkitől 10 pontot hallani! Írnátok nekem?

Figyelt kérdés

A tervem az, hogy összeszedem a 10 leggyakoribb dolgot amit írnak a kérdésem alatt a hölgyek és kiteszem majd egy másik kérdésbe, amire a férfiaktól fogok választ várni, hogy mennyire felelnek meg neki.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ez a kérdés ihletett meg.


2018. szept. 18. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%

1. Ne a GYK-n akarjon elvárásokról hallani

2. Ne hölgyeknek nevezzen minket.


a többit le sem írom.


25/L

2018. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

1 BMW

2 BMW

3 BMW

4 BME

5 BMW

6 BMW

7 BMW

8 BMW

9 BMW

10 BMW

2018. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudni, hogy a Budapesti Műszaki Egyetem legalább a 4. helyre befért :D
2018. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ne legyetek buták lányok!

Pont azt szeretném megcáfolni, hogy a nőknek sokak szerint millió szám elvárásiak vannak :D

2018. szept. 18. 18:55
 5/21 A kérdező kommentje:
Rendesen válaszoljatok!
2018. szept. 18. 18:55
 6/21 A kérdező kommentje:

# 1


Miért akkor mi vagy, ha nem hölgy?


Komámasszony? :D

2018. szept. 18. 18:56
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Sosem listával ismerkedtem. De leírom azt, ami alapnak számít nálam a kapcsolathoz:


1. Szeret és vonzódik hozzám, ahogy én is őhozzá. (Tehát nem "jó a szamár is" effektus van érvényben.)

2. Meghallgat, bízik bennem, tudunk egymáshoz alkalmazkodni. (Mivel én sem vagyok makacs, nem szeretném, hogy emiatt valaki uralkodjon felettem.)

3. Nem sértődős, meg tudjuk beszélni a problémákat hiszti és szőnyeg alá söprés nélkül.

4. Nincs semmilyen függősége.

5. Van elképzelése a jövőjéről, tesz a céljaiért. (Ez leginkább 25 év fölött számít)

6. Azonosak a terveink hosszú távon. (Gyerekkérdés, házasságkérdés, összeköltözés kérdésében.)

7. Nem hímsoviniszta, nőgyűlölő, homofób, rasszista, antiszemita és nem túlzottan vallásos.

8. Hasonló politikai nézeteket vall, mint én.

9. Tudjunk közös programokat találni, amik mindkettőnket érdekelnek. (Szeretek múzeumba járni, koktélozni, új városokat felfedezni, a természetben sétálni, és jó, ha az ember ezeket a párjával is megélheti.)

10. Ugyanúgy szüksége van az énidőre, mint nekem, nem akaszkodik rám.


23/N


(Találtam olyan férfit akire igaz mindegyik pont, és nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy elémsodorta az élet és egymásba szerettünk.)

2018. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Hogy te nem vagy Úr az biztos :P
2018. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy úr vagyok komámasszony :D
2018. szept. 18. 19:03
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

- Legyen önálló, életképes felnőtt, ambíciókkal és célokkal az életben. Itt elsősorban nem az anyagi dolgokról beszélünk, ha például van egy hivatása, amit szívvel-lélekkel csinál, de minimálbérért, az számomra nagyon is becsülendő. Ami viszont nem, az az, ha valaki poshad a langyos szarban, de lusta kezdeni magával valamit, tanulni, fejlődni, előre lépni, helyette inkább sajnálja és sajnáltatja magát és másokban keresi a hibát. Legyenek álmai, amikért tegyen is. Ide tartozik még az is, hogy legalább érzelmileg váljon le a családjáról, ne legyen egy óriáscsecsemő, akit tudnak manipulálni a rokonai.

- Legyen korrekt, egyenes, őszinte jellem. Ide tartozik az is, hogy hűséges, mert az csak döntés kérdése, semmi másé.

- Legyen képes megadni a maximális bizalmat (ezt ugyanúgy megkapja tőlem is), ne féltékenykedjen, korlátozzon vagy próbáljon elmarni a férfibarátaimtől, haverjaimtól, mert az nálam szakítóok.

- Ne legyen szenvedélybeteg, a dohányzás belefér, én már nem dohányzom, de simán elviselem. Az alkoholizmust, keménydrogokat, szerencsejátékot nem, bár az alkalmi füvezéssel nincs bajom.

- Ne legyen egy primitív ösztönlény, tudja felismerni, racionalizálni és kezelni az érzelmeit. Az agresszív kirohanások ezzel kilőve. Tudjon normálisan, egyenesen, asszertíven kommunikálni, ne próbáljon passzív-agresszív módszerekhez nyúlni, manipulálni vagy játszmázni.

- Ne legyen túlságosan ragaszkodó, tapadós, ne akarja minden szabad percét velem tölteni, kisajátítani minden szabad percem, ne akarjon rám telepedni. Ismerem magam, szükségem van az egyedüllétre és a barátaimmal töltött időre is.

- Legyen közös kapcsolódási pontunk, egyezzen az értékrendünk és a jövőbeli terveink. Hogy 1-2 példát is írjak, ne akarjon gyereket vagy ne legyen vallásos.


Ezeket mind nyújtom én is, mielőtt megkérdezed. A férjem pedig a legkisebb gond nélkül megfelel a fentieknek, alapból ilyen a személyisége, semmit nem változtattam rajta, nem fogok egy felnőtt férfit átnevelni, abszurdnak tartom ezt a hozzáállást.

2018. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!