Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A párom mániája, hogy van 3 exe még 8-10 évvel ezelőttről. Inkább ilyen laza kapcsolatok voltak még egyetemről. Sokszor csetel velük, napi szinten. Engem őszinte legyek a diliházba kerget és gondolkodtam a szakításon emiatt, mert rohadt sokat veszekedtünk már, mert nem érti meg, hogy engem zavar, hogy ennyire szorosak a kapcsolatok.

Nem zavar, ha vannak ex ismerősei, de hogy napi szinten beszélgessenk? Meg a lelki világukat pátyolgassa, mert az egyiknek az apja halt meg, a másik meg kesereg a szétment kapcsolatán...

Kértem, hogy leglaább ha találkozni akar velük, legalább tudjak róla... Már lassan abban sem bízom, hogy elmondja egyáltalán...


Nem tusdom mi tévő legyek, hogy értessem meg vele? Már próbáltam szépen, kutúráltan megbeszélni, de látszik, hogy egyre kétségbeesettebb vagyok, mert egyre kétségbeesettebb a hangnemem is.


2,5 éve vagyunk együtt.



30/N



2018. szept. 19. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kommentedben kifejtetted a lényeget, ez akkor is ugyanolyan probléma lenne, ha nem állna napi kapcsolatban ezekkel a nőkkel. Ha ennyire leszarja az érzéseid, akkor tényleg jobb, ha minél hamarabb lezárod ezt a kapcsolatot.
2018. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Meg is értette, meg nem is. :/ Kb leesett neki, hogy lehanyagolt és változtatni akar. Viszont ő nem akar barátokat törölni az életéből. De én nem is akarom, hogy kiírtsa őket az életükből, én is tisztában vagyok vele, sosem vezet jóra, meg minek? Nekem is lelkiismeretfurdalásom lenne amiatt...
2018. szept. 19. 16:07
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kb leesett neki, hogy lehanyagolt és változtatni akar. Viszont ő nem akar barátokat törölni az életéből."


Magyarázd el neki a "kompromisszum" szó jelentését.

2018. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!