Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek, merre lépjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, merre lépjek, megint ez a probléma?

Figyelt kérdés

Több éves párkapcsolatomat szakítottam meg tavaly egy akkor főnyereménynek számító férfi miatt.Volt párom nagyon tönkrement ebbe, bár barátok maradtunk,nem haraggal váltunk el.

Sajnos az új kapcsolat egyáltalán nem olyan lett,mint gondoltam, sokkal rosszabb a réginél.Szeretem,de már nem úgy, mint eddig. És itt jön a gond, felbukkant egy nagyon szimpatikus férfi, aki iránt szintén,mint egy éve, kezdek szerelmes lenni, már sétálgattam vele. Nem szakítottam még a mostani párommal,sőt nem is tudja ezt.Az új férfinek viszont nem mondtam, hogy kapcsolatban vagyok, nem akarom elvenni a kedvét.De látom, hogy szerelemes belém, én viszont nem tudom,mit érzek. Ma beszéltem a tavaly szakított exemmel, elmeséltem neki, ő pedig elmondta, hogy újrakezdte volna velem,de eddig nem mondta.Nekem is megfordult a fejemben ez. Most itt vagyok, egy nagyon szeretett ex-szel, egy aktuális baráttal,akit már alig szeretek, és egy új, ígéretes, irántam láthatóan szerelmes férfivel.Nyilván nem mehet így tovább, mit tegyek? Nem testi dolgok vezéreltek a múltban sem, most sem. De őrlődöm....úgy érzem, bennem van a hiba. Viszont lépnem kell, merre és mikor tegyem ?


2018. szept. 20. 13:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a francba.... Remélem egyedül és magányosan maradsz..
2018. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!