Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a be nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a be nem tartott ígéretekről?

Figyelt kérdés

Jelenleg 6000 km-re vagyunk egymástól. Nem végleges,de most pár hónapig ez van. Majdnem minden nap beszélünk skypeon az időeltolódás ellenére. Tegnapelőtt megígérte, hogy tegnap fogunk beszélni, de végül nem jelentkezett. Ez azért érdekes, mert láttam skypeon online többször is és reggel váltottunk pár sort írásban, z arra írt válaszom, késő délután olvasta. Új funkció a skypeon, hogy kiírja, ha valaki elolvassa az üzenetet. de nem válaszolt.

Most csak nekem van olyan érzésem, ha már valamit elolvasok, tudnék rá válaszolni is?

Illetve, ha közbejön valami, akkor miért nem tudja megírni azt, hogy ma nem tudunk beszélni, ne várj este vagy bármi. Én annyira felba...sztam magam. mert ettől olyan érzésem van, mintha nem venné komolyan a kapcsolatunk, pedig itt együtt éltünk 2 évig. Mi a véleményetek erről a viselkedésről? Nő vagyok.



2018. szept. 21. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

És te miért nem írtál rá, ha láttad, hogy fent van?

Nem csak azt kell várni, hogy majd a másik jelentkezik.

Lehet, hogy fáradt volt, vagy ezer és ezer egy oka lehetett.

Írj rá nyugodtan, és nem durcisan, kérdezd meg, hogy mi történt.

2018. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Írtam, nem válaszolt, de olvasta.

Nem szeretem a be nem tartott ígéreteket.

2018. szept. 21. 08:48
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom most először fordult elő ilyen. Szóval várj nyugodtan. Mást úgysem tudsz tenni.
2018. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelmű, hogy nem vesz komolyan. Lehet van már neki más nője ott, aztán azért nincs ideje írni. Ha meg nincs, akkor meg nem vagy elég fontos neki. Én is kiakadnék.
2018. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt az első. Ez már a második.
2018. szept. 21. 08:52
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Ne pörögj ilyeneken, mert csak tönkreteszed magadat és a kapcsolatot is a semmiért. Köztünk is több ezer km van, az evek alatt jo parszor elofordult ilyen mindkettonk reszerol. Es tortent valami? Nem. Majd ir, aztan kesz. Felesleges minden egyes esti beszelgetest ugy kezelni mint valami halalosan fontos vegso igeretet amin ember eletek mulnak :D. A tavkapcsolatnak pont ez a buktatoja, amir meg kell tanulni kezelni: hogy nem vagytok benne egymas eleteben. Ezt aki nem tanulja meg kezelni, az fel fog nagyitani minden aprosagot olyan szintre, hogy "biztos azert nem ir/hiv epp mert mar nem szeret/megcsal stb.", holott lehet hogy annyirol volt szo, hogy keson ert haza es beesett az agyba aludni. Vagy epp edzett amikor irtal. Vagy epp dolgozott. Vagy epp akarmi, aztan majd ir ha tud.

Tavkapcsolatban nem szabad ilyeneken hisztizni es veresen komolyan venni.

2018. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem veszed észre, hogy leépít a fazon téged?
2018. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Mi együtt élünk a párommal, és ő mégis hajlamos rá, hogy mikor messengeren beszélünk napközben, akkor (az én szempontomból a mondat közepén) megnézi, majd nem válaszol. Először kiakadtam, még másodjára is. De most őszintén, mi értelme van? Attól, hogy tombolok rajta, még nem fog hamarabb válaszolni. Megnézte, igen, közben mást csinál, a válaszolásig már nem jut el, mert akkor az odafigyelést igényelne.

(Arról nem is beszélve, hogy az is megtekintés ám a skype-on is, hogy odanyom, hogy ne villogjon az üzenet, de el sem olvassa.)

Én ezen konkrétan napi szinten kiborulhatnék, de egyrészt felesleges, másrészt meg a kapcsolat nem ezen múlik. Egy napig nem beszéltetek, hát ez van, előfordul, 6000 km-nél pláne. Ha majd holnap meg utána sem keres, akkor kezdhetsz felháborodni, hogy valami nem stimmel, addig felesleges.


Ez nem "be nem tartott ígéret", meg nem világrengető dolog. Írj neki, hogy vártad tegnap, hiányzott, majd csörgessen meg, ha ráér. Addig meg nem kell a gép előtt görcsölni, hogy mikor van online.

2018. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem utólag is el lehet varrni az elvarratlan szálakat, normális, korrekt kommunikációval... Próbáld meg.
2018. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Már megszoktam...
2018. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!