Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes valaki megváltozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes valaki megváltozni a szerettéért?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk régóta együtt, csupán 7 hónapja.. Eddig elvoltunk, nem igazán volt romantikus alkat. Megcsalt, amire a motiváció az volt, hogy csak jött a gondolat, és nem tudott uralkodni magán. Ő akart ezért szakítani velem, mert nem akar többet fájdalmat okozni nekem, de végül csak meggondolta magát, és azt mondta, minden erejével azon lesz, h ilyen többet ne történjen meg. Azóta teljesen megváltozott, imád engem, állandóan velem akar lenni, testi kontaktust keres minden helyzetben, folyton beszélni akar, próbál meggyőzni hogy nem lesz több ilyen, és dicsérget egész nap. Ez megy körülbelül 1,5-2 hete, mióta lebuktak.. Szerintetek ez már állandó állapot lesz, vagy újra képes lesz megtenni?
2018. szept. 23. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha felev mulva is igy a tenyeren hordoz, akkor hihetsz neki. De par het csak atmeneti allapot, hiszen ki kell engesztelnie. Na, itt a kerdes az, hogy szeretnel-e honapokig varni, hogy lasd tenyleg valtozott-e, illetve tudsz-e benne bizni.

Hogyan buktak le? Ha nem magatol mondta, akkor meg kevesebb az esely ra, hogy nem teszi meg titokban, ha veletlen kiderul, akkor nincs mit tagadni...

2018. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%

* Szerintetek ez már állandó állapot lesz,


Mivel világiak vagytok, ezért, nem lesz maradandó, mert benne van a paráznaság.


vagy újra képes lesz megtenni?


Igen. Ahhoz hogy ne tegye meg, ahhoz ki kéne belőle a paráznaságot űzni. De azt egy világi nem tudja.

2018. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
#2: nem fogadtad meg a tanácsomat, menj a vallási rovatba, mert itt csak hülyének néznek és lepontoznak. És ráadásul jogosan. Szerinted tudtál hasznos választ adni? Egyáltalán nem. Akkor?
2018. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tagadta, nem mondta el nekem, én buktattam le..
2018. szept. 23. 13:47
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
7 hónap után máris megcsalt és te ezek után vele maradsz. Gratulálok, megérdemlitek egymást. Neked is lehetne több önbecsülésed. Miért nem keresel egy olyan embert, aki tisztel, becsül és szeret téged? Mert a barátod nem szeret sajnos.
2018. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

3 *Szerinted tudtál hasznos választ adni? Egyáltalán nem.


Mert? mert nem etetem a kérdezőt, mint ahogy ti teszitek, hanem igazat írok? Ez zavar, ne zavarjon.

Sokkal rosszabb ha egy ember kegyes hazugságban van tartva, mert mélyebbre kerül, mint ahol addig volt.

2018. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát... szerintem ha valóban változtatni akart volna, akkor saját maga áll elő ezzel a bevallással, nem pedig "lebukik".

1,5-2 hét még semmi, ebből nem derül ki, hogy hosszútávon mi lesz. Feltéve, ha még meg tudsz bízni benne valaha.

2018. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7 hónap után még javában dúlnia kéne a szerelemnek, nem pedig megcsalni a másikat. Hihetetlen, hogy ezek után még képesek emberek a másikkal maradni :D
2018. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem akarom szétoffolni a topikot, de nem adtál igaz választ. Az igazság ugyanis nem az hogy azért nem, mert világiak vagytok. Hanem azért nem, mert egy köpönyegforgató hazug férfi. De nem minden férfi ilyen! Rengeteg világi él hűséges kapcsolatban és sosem csalja meg a párját. És rengeteg "keresztény" sőt konkrétan hitgyülis sumákol, csal és elválik. Az élet ilyen. Nem a vallási hovatartozásod dönti el, hogy hűséges vagy-e hanem az alaptermészeted. Senki nem fogja itt azt írni, hogy meg fog változni a pasi, de nem azért mert nem keresztény, hanem mert ilyen ember.
2018. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Önsorsrontás magasiskolaja, de legalabb szepen okosan megtanitottad neki, hogy szart sem ersz, nyugodtan megalazhat teged, utana ugyis johet hozzad vissza. Legkozelebb talan mar el is mondja neked, kibe hanyszor uritett.
2018. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!