Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg a bunkó férfiakh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg a bunkó férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Tudom jönnek majd a női válaszok, hogy jesszus dehogy, honnan veszed?

Azonban azt veszem észre, hogy a bunkó pasik azok, akik felkeltik a nők érdeklődését, és csak ők tudják meg is tartani. Hiszen érzelmi vihart váltanak ki a nőni lélek katyvaszában, nem válnak unalmassá. :) Ti hogy látjátok? Mindenki írjon.


2010. jún. 22. 22:40
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
mennyi kiábrándult ember...
2010. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

ma 18:05

Látod, neked soha nem lesz igazán hosszútávú, tartós kapcsolatod... Hidd el hugi, beleunnál abba, ha folyamatosan semmibe venne a másik, nem venne virágot évfordulóra, nem csillogást látnál a szemében, ha rád tekint, hanem úgy néz, mint egy kapcarongyra.

Viszont abba is beleunnál, ha rajongana érted a férfi.

Te ribi maradsz a férfiak szemében... Élj vele együtt!


-ReapeR-24/F

2010. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
utolsó két választ én írtam,igazából azért vannak előítéletek mert léteznek a sztereotípiák,tehát minden a helyzet függvénye:)illetve a nő értékitélete
2010. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
a tapasztalatom hogy ha kedves jófej vagyok akkor leráznak. ha lekezelő bunkó tahó vagyok akinek mindenért pitizni kell akkor minden oké és nemlehet lerázni a csajokat. sajnos igy van. a baj csak az hogy erőltetnem kell hogy tuskó legyek. mert alapból kedves, rendes, korrekt vagyok. ezabaj.
2010. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
a p.s. i love you-ban is mondta a csaj,hogy igazán ők sem tudják,hogy mit akarnak.
2010. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
első 60%os mivel a másik én vagyok,ez rám is igaz erölködök amikor taj paraszt vagyok,és még szarul is esik.
2010. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
18:26-jajj nem hiszem el, hogy ennyire félreértettél:) én nem arról beszélek, hogy egy srác agresszív, meg figyelmetlen. A természetes alárendeltségről, és magabisztosságról beszélek. Szerintem ezek fontosak, és egy nő biztonságban érzi magát. Ha egy férfi álandóan azt lesi nekem mi a kívánalmam, az először nagyon jó tud lenni, de egy idő után unalmas lesz. Nem arról van szó, jól esik, de ha egy fiú úgy néz rám, hogy legszívesebben rámugrana minden szégyenérzet nélkül, tudatva ki az úr a háznál, lehet jobban értékelném mint ha a száját rágcsálva, zavarban, izzadt tenyérrel megfogná a kezem, a reakciómat lesve. Nekem fontos, hogy egy férfi valamilyen szinten irányitson, és én küzdjek ellene. Ez felpezsdíti a kapcsolatot, izgalmasabb lesz, de ez legfőképpen egy játék. Egy olyan pasi, aki annyira büszke, hogy nem tudna tőlem egy adott helyzetben bocsánatot kérni, gondolkodás nélkül kidobnám. Nem tudom, mirefel mondod azt rám, hogy a férfiak egy ku*vának tartják az ilyen tipusu lányokat, mnt én, amikor semmit sem tudsz rólam. Számomra ez érthetetlen.
2010. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Az neked szaar hogy az egy játék. Később meg semmi nem lesz. Vagy lesz csak sok..
2010. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Jaj istenem... egyes emberek agyi szintje néha komolyan csodálkozásra késztet. Ti komolyan nem értitek azt, amit írok?
2010. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

hát engem -ahogy szerintem a legtöbb lányt -a szüleim mindentől védtek...szóval kb egy rózsaszín burokban nőttem fel...ha azt akarnám hogy valaki kedves és védelmező legyen velem szemben arra ott vannak a szüleim, de ha még a párkapcsolatom is arról szólna hogy kicsim ne csináld veszéályes...hát én felkötném magam XD

20/l

2010. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!