Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg a bunkó férfiakh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg a bunkó férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Tudom jönnek majd a női válaszok, hogy jesszus dehogy, honnan veszed?

Azonban azt veszem észre, hogy a bunkó pasik azok, akik felkeltik a nők érdeklődését, és csak ők tudják meg is tartani. Hiszen érzelmi vihart váltanak ki a nőni lélek katyvaszában, nem válnak unalmassá. :) Ti hogy látjátok? Mindenki írjon.


2010. jún. 22. 22:40
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Na, végre valaki. Én is így vagyok vele. Egy párkapcsolat legyen egy kaland, ami élvezetes, ne pedig egy unalomtenger. Nem is értem, hogy a válaszolók fele pasi, és azt mondják, hogy a rendes tutyimutyikat miért nem szeretik a lányok. Megnézném én fordított esetben hogyan is vélekednének erről.:)
2010. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
az se jó, ha a kapcsolat unalmas, de nekem biztos az sem tetszene, ha folyton veszekedés, féltékenykedés, ilyesmi lenne. hál'isten még nem volt zűrös párkapcsolatom, a miénk harmonikus volt és nyugalmas, mégis vad, amikor kellett. kár, hogy elröppent a szerelem, és így már nem akarta folytatni.
2010. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
én utálom az ilyeneket... egy pasi figyeljen rám, és legyen kedves, jó az egy dolog, ha néha lenéző stílus, de ha rendszeres én rögtön otthagynám
2010. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

minden lányak más az izlése, és mindegyiknek más fiu tetszik

valaki ezt szereti valaki azt

gondolkoztál már azon amugy hogy egy bunko paraszt álca mögöt rejtözhet érzö lény is? lehet hogy a barátai közt egy taho de lehet hogy amikor a párjával van kedves és érzékeny is tud lenni

2010. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
19:14 ez igaz én hatalmas bunkó vagyok és ezt tudom is magamról de nálam ez telj'zsigerből jön' mégis ha a barátnőmmel beszélek/ vagyok akkor tudok kedves is lenni..azaz ugy pontosabb h csak kedves tudok lenni. (persze nemmintha Vele is tapló szeretnék lenni)
2010. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
utolsó *teljesen
2010. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondhatok, hogy akinek ilyen tapasztalatai vannak, az életében sem találkozott még okos, igényes, valamire való nővel.

18/L

Igen, a plázacicák, a ribancok, a hülyék, és azok, akik a 2 hetes kapcsolatok hívei, az ilyen srácokra buknak.

2010. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Nem a kőbunkókra és a kőribikre gondoltam. Átlagos nők is szeretik néha a gonoszságot, bunkóságot, flegmaságot. Olvass vissza, mit írtak sokan.
2010. jún. 26. 21:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!