Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg a bunkó férfiakh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg a bunkó férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Tudom jönnek majd a női válaszok, hogy jesszus dehogy, honnan veszed?

Azonban azt veszem észre, hogy a bunkó pasik azok, akik felkeltik a nők érdeklődését, és csak ők tudják meg is tartani. Hiszen érzelmi vihart váltanak ki a nőni lélek katyvaszában, nem válnak unalmassá. :) Ti hogy látjátok? Mindenki írjon.


2010. jún. 22. 22:40
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
a bunkó férfiaktól menekülök, szóba állni is nehezemre esik velük, nem hogy bmi komolyabb legyen közöttünk. Ellenben: a kedves, de semmi különös fiúk sem érdekelnek. Én sem vagyok szabályos, ő se legyen az. Számomra az a jó kapcsolat, amikor a két szabálytalanság vonzza egymást. Nem akarok papucsot, de oldalborda sem akarok lenni. Rosszindulatú férfival nem lennék, de ezenkívül nyugodtan lehet egy-két hibája, nekem is van :)
2010. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim válasza:

ma 17:26



Sok a magabiztos csaj, csak arra vigyázz, hogy 1szer ne hogy a nevelésből sírás legyen. "nem mindenki nézi el, fölé akarsz kerekedni".

2010. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Itt igazából nem is a drága bunkó emberünk a lényeg. Ez tévedés. A kihívás a lényeg, és ami kezdetektől fogva belénk van építve, hogy akármennyire erősnek is gondoljuk magunkat, a férfi felettünk áll, és be kell törnie, ami ellen mi küzdünk ugyan, de iszonyatosan élvezzük a térdre kényszeritést. A határozottság biztonságot sugall. A nemtörődömség pedig izgalmas, és izgató, pontosan azért, mert meg kell küzdeni az adott uriemberért,integetni kell neki hogy "Héé hello, itt vagyok te férfiállat!". Én abban nem értek egyet, hogy azért izgalmasak az ilyen férfiak, mertmi majd megváltoztatjuk őket. Ha megváltoztatjuk őket, akkor ugyanolyan papucsok lesznek, akikért nem kell küzdenünk, és végül új kihivás után nézünk. Egy bunkó hapsi addig izgalmas, és vonzó, ameddig az is marad. Ahj, bonyolultak vagyunk mi:)
2010. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 Apollo93 ***** válasza:

Én még csak 16 vagyok és fiú:D De az a véleményem, hogy a tini korosztály mást akar. Ők akkor leszarják a normális srácokat mert ők bulira és életre vágynak. De ha felnőnek akkor már más lesz nekik a fontos mert akkor olyan férfit keresnek, aki hűséges, kedves, jó családapa stb tudjátok. Szóval eljön a normális fiúk ideje, csak nem 14 éves korukban a sok szűzk*rva közt :)

16F

2010. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim válasza:
Addig jóóóóóóó
2010. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

17:52


hűha, ismerem ezt a nőtípust, nagyon plasztikusan írtad le. de nem minden nő ilyen, hidd el nekem.

2010. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
18:01-persze hogy nem, de én igen. Nem azt mondom, hogy alázzon meg nyilvánosan, de ez nekem valamilyen szinten akkoris lehet vonzó. Egyébként egy félénk fiu is lehet vonzó, akkor meg a nő a domina, a csábító.:)
2010. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
nem a bunkókhoz hanem a magabiztosakhoz vagy azokhoz akik meg tudják őket védeni
2010. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
a paucsot megunják ,úgy int ahogy a szandált is télire meg jóljön a hócipő,ami egy idő után szintén megtelik
2010. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom, nem a kőbunkó, agresszív állatra gondolok most (bár van akinek az is bejön), hanem egy kis nemtörődömség, hogy lássa a nő, én bizony nem függök tőle érzelmileg, szóval néha kaparnia kell, ha nem akarja, hogy ismét eltűnjek egy hétrs szó nélkül stb... Értitek? :D
2010. jún. 26. 18:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!