Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg a bunkó férfiakh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg a bunkó férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Tudom jönnek majd a női válaszok, hogy jesszus dehogy, honnan veszed?

Azonban azt veszem észre, hogy a bunkó pasik azok, akik felkeltik a nők érdeklődését, és csak ők tudják meg is tartani. Hiszen érzelmi vihart váltanak ki a nőni lélek katyvaszában, nem válnak unalmassá. :) Ti hogy látjátok? Mindenki írjon.


2010. jún. 22. 22:40
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

Szerintem igen...


"A csajok többségének imponál, ha leszarják őket. Ezt általában kinövik 20-25 éves koruk között, de valamennyire mindig megmarad. (és attól is függ, hogy ez mennyire volt bennük...)


Ugyanis ha valaki valakit lszar, akkor a másikban előbújik egy ilyen automatikus reakció, hogy "pont engem? velem nem foglalkozik? pont velem nem? miért? nem vagyok elég jó?" - és akkor elkezd többet megtenni.... ugyanis be akarja bizonyítani az ember, hogy ő annyi mindent tud és csinál, hogy ne sz@rják már le.. tehát még te lapátolsz érte. Emellett ha valaki valakit leszar, az azért is lehet imponáló, mert az azt jelentheti, hogy az a másik mennyire nagyon magasabb szinten van nála. Erre buknak a (buta) nők. Ha pedáloznak érte, 10%-ban kapnak olyat, aki tényleg színvonalasabb hozzájuk képest, 10%-ban olyat, aki ezeket tudja és orvul ki is használja (ha komoly kapcsolatot keres valaki, akkor minek??? ha csak egy éjszakára, akkor meg nem tartanátok itt)... a maradék 80% az az esély, amennyi esélye van, hogy valami bunkó f@sszal jöttök össze.


Ezért (is) buknak (főleg) a fiatal csajok a hlye bunkókra. Persze ezek nem tudatos reakciók.


20-25 éves koruk után kezdik el értékelni a csajok csupán az igazi értékeket, az ilyen baromságokkal szemben. Vagy akkor se...


Ahogy pl. elkezd más arányban számítani a külső és a belső... az, hogy 25-30 éves csajok közül már szinte senki sem rajong annyira a nagyon hlye nagyon macsókért, mikor tizenévesen még sokkal többet számított, hogy olyannal is megdugassa magát, aki másoknak is kell. Hogy elismertebb legyen és mutogathassa, elmondhassa magáról, hogy olyannal volt együtt, aki a butákkal simán elhiteti, hogy ő az alfa hím.


Persze vannak kivételek... és minden korosztálynak megvannak a saját maga hibái... és van olyan, aki korábban ér, vagy olyan, aki 40 évesen is lelkileg egy 16-18 éves szintjén van..."

2010. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Akkor leírom, hogy én mire gondoltam.

Bunkóság alatt nem undorító beszólásokat és disznóvicceket értek, meg nyílt undort. Csak hogy tisztázzuk. Nem.

Bunkóság alatt egy csipetnyi lenézést, oda nem figyelést, lesz@rást. No meg egykét szarkasztikus beszólást.

Azt hiszem, hogy ezek az ismerkedési fázisban nagyon fontosak, jó ha jelen vannak. Párkapcsolatban is szükségesek (kisebb mértékben), hogy fenntartsák a nő érdeklődését, mert ha rájön szép lassan, hogy egy kis angyali papucsot kapott, akkor meglép. :)

2010. jún. 22. 23:16
 13/48 anonim ***** válasza:

"Bunkóság alatt egy csipetnyi lenézést, oda nem figyelést, lesz@rást. No meg egykét szarkasztikus beszólást."


Noh, ezek nálam hiánytalanul megvannak egy csöpp szétszórtsággal keverve. :DDD És így már egyet tudok érteni, bár még mindig tartom, hogy nem csak fekete és fehér van. Tehát nem minden csajnak jön be ugyanaz a típus. Nagyon sokan a papucsokért vannak oda.


20F

2010. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Először a papucsokért, de egy kis idő múlva úgy meg tudják unni, mint a franc. Vagy megcsalják. Nekem senki se mondja, hogy egy nőnek élete végéig elég egy papucs. :D Ilyen nő nincs, vagy ha van, akkor hazudik.
2010. jún. 22. 23:50
 15/48 anonim ***** válasza:

Egy olyan nőnek, akinek létfontosságú, hogy érezze: az Ő kezében az irányítás, igenis egy papucs pasira van szüksége és el is tud vele lenni élete végéig.


És nyugi, ilyen csajokból is elég sok van.


Ettől függetlenül a mai világ egyik alapszabálya, hogy "tudj taposni másokon, vagy rajtad fognak". A papucs viselkedésmódot (a saját sztereotípiáimra alapozva) inkább mondanám jellemhibának, mint pasitípusnak.


Egy ember legyen határozott és igenis vegye figyelembe a saját érdekeit is!

2010. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Ne legyen se papucs,se bunkó,a kettő között.Ha szarik rám,vagy hanyagol, nálam mehet a levesbe,főleg az első ismerkedési fázisban úgyhogy én a bunkóságra nem gerjedek,egy mert visszataszító,kettő mert kinőttem az e fajta taktikázásokból,legyen egy pasi kellőképpen udvarias,de ne folytson meg az odadásával sem,ha külön programot akar tervezni ám legyen ha nem hív emiatt,mert ugye nem kell naponta 60szor hívni,meg írni ez se probléma, minden jól működő kapcsi titka az ha kellőképpen szabad teret hagyunk a másiknak,de ha játékból mert hogy oda legyen egy pasiért egy nő eltűnik az éterből az nem nyerő és nem leszek oda érte jobban,hanem elküldöm a francba,egy nő rajongását másképp kell kivívni,de ehhez egy pasinak fel kell nőni::)27/N
2010. jún. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Bla bla persze, és mindig a jók győznek az életben. :D
2010. jún. 23. 08:25
 18/48 anonim ***** válasza:

Válasz: NEM

NEM, mert egy bunkó engem nem csábít másra, mint arra hogy jó embert csináljak belőle XD

2010. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
a diszkós kurv@k igen
2010. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Na látod, ha arra csábít, hogy jobb embert csinálj belőle, akkor már elérte a célját ez a bunkó férfi. :P

Csapdába csalt.

2010. jún. 26. 17:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!