Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy idősebb nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy idősebb nővel a szex miatt, most meg sajnálom elhagyni. Mit tegyek akkor?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 08:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Nem szerettem bele, csak tisztelem mint embert és nem akarok neki fájdalmat okozni. És persze szexuálisan izgat, de nem akarok vele semmi komolyat.
2018. szept. 24. 09:24
 12/51 anonim ***** válasza:
96%
Miért, szted ő akar tőled vmi komolyat?
2018. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
31%
passzold át :) írj magánba, s lecsapom a kezedről :)
2018. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
74%

😄 Tavaly ugyanezt mondta egy haverom.

Idén nyáron volt az esküvőjük, boldogabb, mint valaha.


Kedveled, tiszteled, szexuálisan izgat: semmi okod szakítani. Csak attól félsz, hogy mit fognak szólni idegenek, hogy idősebb a barátnőd. Ez viszont szánalmas.

2018. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
85%

Azt már csak el tudod dönteni, és legalább magad előtt vállalni,hogy bejön-e Neked vagy sem.


Azt Írod,hogy a szex miatt jöttél össze Vele. Ezzel vélhetőleg Ő is tisztában volt.Az ilyen jellegű kapcsolatok viszont eléggé gyorsan lezárulnak, minimális érzelem nélkül a szex varázsa sokáig nem tart ki.


Nyugodtan mond el neki,hogy Te nem szeretnéd tovább folytatni. Ezt meg tudod tenni úgy is,hogy nem bántod meg vele. Inkább, mint kényszerből legyél Vele mert sajnálod elhagyni.


Egyébként mit jelent az,hogy sajnálod elhagyni?A nőt magát sajnálod, vagy a helyzeten téblábolsz még egy kicsit?


Nő vagyok, nekem is volt fiatalabb pasival kapcsolatom.Sosem volt kérdés,hogy miről szól, mi az elvárásunk a másik felé és mit tudunk nyújtani. És persze az sem volt kérdés,hogy nem lesz tartós :) :(

2018. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
57%

így járnak akik előbb dugnak, járnak mint a tinik, mielőtt megismernék egymást.

mondd el neki és hagyd el. nem kell sajnálatból együtt lenni valakivel, meg ne legyen fontosabb más ember boldogsága.

2018. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ő tisztában volt-e vele,hogy miről szól,szerintem nem, mivel nem adtam egyértelműen a tudtára. Úgy érzem neki többről szól, szerintem azt hiszi nekem is. Egyszerűen nincs képem a szemébe mondani,hogy ennyi volt mert nekem ő csak szexre kellett🙁
2018. szept. 24. 10:11
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Manapság rettentően sok fiatal pasi vágyik idősebb nővel szexkapcsolatra.

Le kell vonni a tanulságot: már az elején tisztázni kell,hogy ki mit vár el a másiktól. Nincs ebben semmi kellemetlen, aki ilyet szeretne vegye a bátorságot és beszéljen róla, ne legyen tévhitben egyik fél se,hogy ebből bármi több lehet.


Sajnos nagy a veszélye annak,hogy valamelyik fél többet gondol ebbe az egészbe mint amiről szól -általában a nő-, vagy épp' az eszével tudja,hogy nem lehet több, de az érzelmei elragadják.

2018. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha annyira csinos, h egy fiatalabb férfi is minden zokszó nélkül lefekszik vele, szexuálisa izgató, plusz emberileg is frankó, akkor ha te szakítasz is vele, neki minden ujjára akad más. Neki is meg kell tanulnia akár ennyi idősen, h már a legelején illik tisztázni, ki hogy képzeli el a kapcsolatot, mit szeretne.

Sajnálatból nem szabad együtt maradni. Engedd el, ha neked ő kevés, hagy legyen boldog és tehessen boldoggá mást.

2018. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 peca1000 ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!