Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy idősebb nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy idősebb nővel a szex miatt, most meg sajnálom elhagyni. Mit tegyek akkor?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 08:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Valószínűleg bárhogy mondom így is,úgy is rosszul fog neki esni. Ezt a gyerektéma meg hiàba igaz, nagy gyökérség lenne felhozni,mert az ő gyereke meghalt. Azt sem akarom mondani hogy túl idős hozzám, biztos rossz lenne neki ezt hallani egy férfitól nőként...Tényleg nem tudom mit csináljak, annyira érzékeny, nem akarom,hogy miattam sírjon🤢
2018. szept. 24. 13:11
 32/51 A kérdező kommentje:
Szintlépésről még nem beszéltünk😔
2018. szept. 24. 13:13
 33/51 anonim ***** válasza:
57%
Mindenhogy sérülni fog! Lehet ti mind nagyon okos és tisztességes emberek vagytok, azért is pontoztatok le, de ésszerű dolog lenne szerintetek ha ez a 41 éves nő lelkiismeret furdalás miatt maga mellé kötné a 28 éves srácot? Aki lehet még ki se élte magát, első kapcsolat volt stb. Igenis önző a nő hogy nem ereszti útnak saját magától! Az igazat kell mondani mindig és abból nincs félreértés.
2018. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Jobb lesz mindenkinek. Neked is, neki is és a körülöttetek lévőknek is.
2018. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
78%
Engedd el, had találjon olyat, akinek nem csak ürítésre kell.Te meg keressél prostit inkább.
2018. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is tudja, hogy mi az ábra, csak nem csámcsog rajta, hanem élvezi amíg tart. Egy bizonyos kor után a fix szexkapcsolatot nem cserélgeti az ember hetente. Ismerek olyat, akik két èvig összejártak. Azért, mert nem mondtad ki, hogy ez csak szex, még észrevette, hogy csak szexeltek. Nem 16 éves.
2018. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy nem csak szexelünk. Az elején randizgatni hívtam, és most is eljárunk ide-oda, gyakran egymásnál alszunk, ilyenkor együtt reggelizünk, nagyon jókat és mélyen beszélgetünk,nagyon okos, érett gondolkodású,mindenben a jót látja,kedves mindenkivel. És olyan aranyos, ha találkozunk vagy búcsúzunk puszit ad nekem, ha kettesben vagyunk megfogja a kezem,szex után hozzámbújik... Amúgy jól esnek ezek, csak feszélyez,hogy én nem ezek miatt, csak a szexért jöttem vele össze😔😔
2018. szept. 24. 16:42
 38/51 anonim ***** válasza:
Milyen nyomorult sorsa van a nőknek,nem lehet fiatalabb pasijuk,pedig 13 év nem is olyan nagy korkülönbség...
2018. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Itt a legfontosabb,hogy Te magad érezd,és vállald fel amit Iránta érzel.Ezzel szembe kell nézned ha már ilyen helyzetbe kerültél.Senki/semmi más nem számít.
2018. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Az elején nem fektettétek le a szabályokat?

Én is voltam szerető, szintén negyvenes nőként és mindig megbeszéltük, hogy bármelyikünk bármikor kiszállhat, ha úgy érzi!

Ez többnyire akkor történt, ha sok voltam, mert egy nő a szívét is beleteszi.

Az egyik szeretőm azt mondta: Ilyenkor szíven kell szúrni a szeretőt, mert a hosszas búcsú sehová nem vezet!

Egyet értek most már, ám akkor nagyon rossz volt!

Egy szeretőnek ezzel számolnia kell!!!

2018. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!