Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy idősebb nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy idősebb nővel a szex miatt, most meg sajnálom elhagyni. Mit tegyek akkor?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 08:35
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
13%

Férfinak jó gyenge vagy öcsém, nem tudsz kidobni egy vén tyúkot. Szerinted miért akaszkodott rá?Mert látta,hogy egy pisis farkú kis hülye vagy,aki meg tud vezetni. Nagyon is jól tudja mi a szitu, és ő szrik rá az érzelmeidre, csak nem akar egyedül meghalni. Te meg amilyen hülye vagy még vele maradsz és 5-6 év múlva megelégszel annyival, hogy a fonnyadt ràncait vakargasd és sajnálni fogok otthagyni egy normális,hozzád illő nőért.


Jó munkàt végzett, hogy éppen ő készül téged magához láncolni és neked van bűntudatod.

2018. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

Én 28 vagyok, ő 41.


Amúgy 21-es tévedsz,ponthogy nem ilyen. Először én is ilyesmi dolgokat képzeltem róla és ha ilyen lenne hidd el nem vacillálnék és nem érdekelne hogy fogja érinteni ha szakítok vele. De ő egy angyal,a legjobb ember akit eddig ismertem. Egy cseppet sem számító, sőt ő az aki egy kicsit naív, romantikus típus. Ezért is félek, hogy megbántom.

2018. szept. 24. 10:55
 23/51 anonim ***** válasza:
95%

Azzal bántod meg ha úgy maradsz Vele,hogy már nem szeretnéd.


Valóban kicsit naiv - és ezt nem bántásként mondom-, ha azt hitte,hogy egy ilyen kapcsolat hosszútávra szól.


Bár a soraidból ítélve nem vagyok benne biztos,hogy nem érzel valamit iránta, és ahogy már előttem is írták, csupán a külvilág véleményétől tartva nem maradsz Vele.

2018. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
75%

Előző vagyok..sajnos pont az ilyen nőknek nem kellene belemenni szexkapcsolatba. Naív, jóindulatú, tündérlélek, aki romantikus. A szexkapcsolat a szexről szól, emellett bele lehet álmodni egy kis romantikát,de ahogy írom...csak álmodni.


Neki állandó törődésre, ölelgetésre, gondoskodásra lenne szüksége, egy szexkapcsolat pedig nem erről szól.

2018. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
71%

Tudom, szőke vagyok, de még mindig nem értem, miért akarod dobni.

Nyaggat, hogy vedd el feleségül? Elkezdett apának szólítani a gyereke? Lefoglalta jövőre a szilveszteri wellness hétvégét?

Mi változott, amiért már nem érzed magad jól vele? Azok alapján, amit írsz, neked jó ez a kapcsolat, csak van valami ostoba elképzelésed arról, hogy a szexkapcsolat szavatossága x nap után lejár, és ha nem dobod ki aznap éjfélig, akkor örökre a nyakadon marad.

2018. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Ő úgy tudja,hogy ez nem szexkapcsolat.
2018. szept. 24. 11:20
 27/51 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki az igazat, hogy te őt csak szexkapcsolatnak gondoltad és ezzel a problémád megoldva, mert ő fog kidobni, mint macskát....
2018. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
36%
Talán a legegyszerűbb a tények közlése, mert te 28 vagy, ő meg 41 éves. Mondd hogy gyereket szeretnél, de csak pár év múlva, amikor ő már idős lesz ahhoz. Attól függetlenül lehettek még barátok szex nélkül is. Ha tényleg olyan jó lelkű, akkor megérti ezt. Sajnos önzőség 41 évesen esélyt adni egy fiatal srácnak. Természetes hogy szex után kötődik a nő és nehéz otthagyni főleg ha jó vele, de itt tényleg beszédesebb a korkülönbség. Kár a fiatalságod feladni érte.
2018. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
96%

Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne amit az egyik válaszadó írt. Mondom ezt minden kötekedés nélkül.

Gondolj bele ha azt mondanád már idős lesz a gyerekvállaláshoz, akkor olyan dolog miatt lenne elutasítva amiről nem tehet. Az ilyen dolgok pedig mély sebeket hagynak, mert nem lehet rajtuk változtatni. Például az életkorra, magasságra, ilyesmikre értem.


Írtad angyali, akkor legyél tisztességes vele. Egyenesen mond el, hogy nem szeretnél komolyabb kapcsolatot. Reméljük nem tör össze, és az önértékelése nem csökken majd.

A lényeg, hogy ne saját magát okolja majd.

2018. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
95%

26: most attól eltekintve, hogy csúnyán átverted: mi értelme címkézni?

Találkoztok, jól elvagytok, szexeltek. Ha azt mondod, hogy ez csak szexkapcsolat, akkor mi a különbség?

Nem kell hitegetni meg hazudozni. Egyszerűen azt mondd el neki, hogy ez neked most így jó, élni a mának, élvezni egymást, de egyelőre nem akarsz összeköltözni. Már ha egyáltalán szóba kerülnek közös tervek a jövőre.

Ő beszélt erről? Hogy szintetléphetne a kapcsolat, és többet akar?

2018. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!