Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szemelyisegzavaros, miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemelyisegzavaros, miert viselkedik igy? Miert csinalja ezt velem?

Figyelt kérdés

Ez betegseg, vagy szuloktol latott, esetleg nem jo volt a gyermekkora?

Kapcsolatunk szepen indult, ereztem szeretett, ami mara teljesen kihult.

Ferjem kezdte a problemazast, allandoan kotekedik, mar benne van a napirendjeben. En nem szolok vissza neki, gondolom ez zavarja ot. Minden rendben van, es o kis hibat leres, csak hogy konfliktus legyen kozottunk

Azutan keson jart haza ami szinten tudja nemtetdzett nekem. Utana a kulon haloszobaba alvas, mar nem akar beszelgetni sem velem, nem telefonal, ha hivom nem veszi fel, mar a foztom sem kell neki, mara pedig a fb rol is kitorolt mar. A lelkibantalmazas mindennapos


2018. szept. 27. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rajott, hogy nem akar ferj lenni, de nincs batorsaga veget vetni a kapcsolatnak, inkabb bunko, hatha te szakitsz.
2018. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Van valakije, vagy már aktívan keres valaki mást, mert elfog hagyni téged. Nem kellesz neki.
2018. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Itt inkább az a kérdés, hogy téged mi tart egy ilyen kapcsolatban egy olyan alak mellett, aki nem szeret és nem tisztel téged? Ennyire jó érzés lábtörlőnek lenni?
2018. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindkettotok valasza megfordult mar a fejemben nekem is
2018. szept. 27. 18:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves harmas, hidd el nem jo labtorlonek lenni, igen tapasztalatbol mondom h tenyleg annak nez, De gyerekekkel nem mehetek az utcara, en koltoztem hozza.
2018. szept. 27. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tetted fel a kérdést,mivel nem az a lényeg miért viselkedik így,hanem az,hogy te miért tűröd.Nálad is vannak gondok rendesen.
2018. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nalam gondok? A csillagokat lehoznam neki, tisztelem es nagyon szomoru vagyok hogy igy viselkedik velem
2018. szept. 27. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:
5 Kezdj el albérletet keresni magadnak és a gyermekeidnek és ne várd meg míg ő fog elküldeni, mert ez a férfi gond nélkül abban a szent pillanatban fog elküldeni téged, ahogy meg van neki a másik nő. És nem fogja érdekelni, hogy hol fogsz lakni, mi lesz a gyerekekkel.
2018. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7 * tisztelem


Ne hazudj. Mert még a világ legnormálisabb és béketűrőbb embere sem tudna tisztelni egy olyan embert aki így viselkedik vele, mint ahogy ez a fazon veled.


Felesleges hazudnod.

2018. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, gondok vannak nálad, hogy meg a csilkagokat is lehoznád neki, szerered es tiszteled azok utan ahogy bánik veled.

Szóval te se vagy 100. A férjed bántalmazó, te meg a tökéletes préda vagy számára.

A gyerekkel meg ne takarózz. Nem indok arra, hogy benne maradj egy bántalmazó kaocsolatba. Menj el dolgozni, keress albérletet, stb. Vagy megvárod míg ő dob ki? Nem is értem.

De sejtem igazából arról van szó, hogy neked az égvilágon semmid sincs, (még támogató szülői segitség sem) megélhetési meg mindenféle szempontból tőle függsz. Na igen, ezért nem szülünk meztelen popóra gyereket. Még hazasságban sem. Lathatod, hogy ennyit ér.

Szedd össze magad, gyűjts pénzt, aztán húzzál el tőle. Ennyi.

Tök mindegy miért olyan a férjed, az nem segit rajtad, hogy ezen álmélkodsz.

2018. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!