Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben, hogyan alakult, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyik munkatársammal úgymond bejövünk egymásnak, meg is próbáltuk együtt de valamiért nem megy a kommunikáció. Én is elég zárkózott vagyok és úgy tűnik ő is,mert amúgy fbon leírja, de személyesen mintha lefagyna. Megbeszéltük, hogy hagyjuk az egészet de valahogy mindig egymás mellett kötünk ki. Próbáltam már beszélni vele rólunk de csak pár szót mondott. Amikor nem beszélünk általában ő kezdeményez, hogy újra beszéljünk. Egész nap csak rá gondolok, nem bírom így. Azon gondolkodtam elfelejtem valahogy, de nem megy és látom, hogy neki sem. Miért nem tudunk továbblépni, vagy együtt vagy külön de valahová?

2018. szept. 28. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő 28 én 26
2018. szept. 28. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el munka után valahova, hétköznap, hétvégén, ahol kötetlenül tudnátok beszélgetni.
2018. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor chateljetek.

Majd megszokjátok egymást, aztán néha elalvás előtt a sötétben is ki tudtok majd mondani dolgokat, később meg majd világosban is.

2018. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek már "életképtelenek"! Hát akkor talizzatok munkahelyen kívül szerintem ; kevésbé stresszes közeg; kötetlenül , nyugodtan beszélgethettek, és nem zavar titeket senki, hogy a munkaidőt trécseléssel töltitek, csak ti ketten lesztek. Amúgy lehet, hogy pl ihatna egy korty pl orbáncfű-citromfű teát előtte; nyugodtabb lenne, nem szorongana annyira. De szerintem kár lenne ezt a vonzódást/szimpátiát hagyni elkallódni úgy, hogy nem éltek meg belőle semmit, pedig már talán lehet, hogy szerelem is van.
2018. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részleteznéd? Hogy érted h nem megy a kommunikáció?

Nincs közös téma? Nem tudtok megnyílni egymás előtt?...

2018. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!