Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti miként szoktatok spórolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miként szoktatok spórolni?

Figyelt kérdés
Mert nálunk azért kicsit vitaforrás ez. Nem mondom hogy szórja a pénzt de néha vesz dolgokat, amit például szüleim olcsóbban meg tudnák hozni nagykereskedelemből (tisztító szerek, pipere cucc)..
2018. szept. 29. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért tisztítószereknél és piperecuccnál elég széles a skála minőség szempontjából. Ez nem gyufa, hog tökmindegy mit veszel.
2018. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozatnál a szüleiddel és lenne otthon, akkor nyilván nem venne mindenből még egyet drágábban, csak úgy hobbiból.
2018. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kevesebbet költök, mint amennyit keresek
2018. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Fizetés 10%-a és/vagy heti 50ft.-ok félretevése (minden héten emelve +50ft.-al).
2018. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Viz villany futes

minosegi zoldsegen gyumolcson soha

Tisztitoszer csak mososzodat hasznalok takaritani kristalyos formaban semmi mas nem kell.

2018. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Sokmindenen lehet. Például alapból nem vettem autót, mert az autó a legnagyobb pénztemető. Sőt, továbbmentem, még tömegközlekedésre se költök (csak ha nagyon muszáj), és kerékpárral járok, az ingyé' van.


Aztán, nem élek alkohollal se, így máris megspóroltam többezer forintot megint.


Ruhákból és elektronikus cuccokból olyanokat vettem amik tartósak és strapabíróak. Lehet, hogy nem tudnak olyan sokat,és nem lehet rongyrázni se velük, viszont ötször annyi ideig bírják, mint egy mindenttudó kütyü vagy egy divatos ruha. A málhamellényem konkrétan 15 évig bírta, az Acer laptopom jövőre lesz 11 éves. Na mifelénk ezt hívják minőségnek.

2018. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem akar mindenért a szüleidnél kuncsorogni, hogy hozzanak. Én is háromszor meggondolom, hogy férjem szüleitől szívességet kérjek, pedig igazán kedvesek. A saját szüleivel nyilván közvetlenebb az ember.

Vagy időbe telik, pl. másnap használni szeretné, de a szüleid csak három nap múlva tudnák hozni. Ilyen esetben a legtöbb ember nem akad fenn azon, ha 20 forinttal drágább.

A tisztító szerekkel beszéljétek meg milyet használnátok, aztán kérd a szüleidtől te. Hozass annyit, hogy mindig legyen otthon, és figyelj oda, ha fogyóban van, akkor valószinűleg nem fog venni.

A saját piperecuccait meg hagyd rá szerintem. Senki se szereti anyóssal megvitatni, milyen arckrémet vagy dezodort használ. Az is lehet, hogy szeretné megnézni a kínálatot és helyben választani.

2018. szept. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző hó végén átbeszéljük mire kell majd költenünk következő hónapban (van-e nagyobb kiadás). Ehhez mérten meghatározunk egy megtakarítási összeget, amit mindketten közös megtakarítási számlára utalunk. Ezt el is felejtjük hogy létezik, csak akkor nyúlunk hozzá, ha valamiért nagyon muszáj.

A maradékot mindenki arra költi, amire akarja. Így nincs vita, hogy ki mikor mire mennyit költött.

2018. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!