Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem probléma, ha a barátnőm tudtával másik nővel is rendszeresen együtt vagyok?

Figyelt kérdés

Mindkettő hosszú távú kapcsolat.

Nők véleményét várom.



2018. szept. 29. 17:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ameddig gyerek nincs a dologban, nem látok problémát. De gyerekkel... az lehet, hogy van egy példa, hogy hű, felnőtt... de a gyerekeket sokkal pitibb dolgok miatt is kicikizik, ha olyan dolgot csinál, ami szokatlan vagy akár amiatt is, hogy hülye a neve. Na, ha két anyja van... ha olyan gyerekek közé kerül, akkor pokol lesz a suli első 4 éve, és ez életre szóló traumákat okozhat.
2019. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha ebbe mindkét nő belement, akkor a gyakori áldása Rátok
2019. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

Kicsi lehet a barátnőd önbecsülése... Én nem tudnám ezt elfogadni. Bocsi de ez azt feltételezi hogy igazából egyikkel sem valami mély a kapcsolatod.

Nekem olyan férfi kellene akinek csak én vagyok, és az arcomról égne a bőr h nőként a barátomnak van mégegy...

2019. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Áldásom rátok. Én már az ötlettől is kib...nám a párom, mint macskát sz..ni, de ha nektek ez így oké... (az azért vicces, hogy hogy kikerülöd azt a kérdést, hogy nekik is lehetne-e más...de tényleg, ha nekik lenne más férfi, belemennél?)

Mondjuk ha ezt komolyan gondoljátok, felvetődik pár probléma.

Ha gyereket akartok, ki fog szülni? Mindkettő?

Ha elmentek randizni, külön-külön, vagy együtt?

Család nem nagyon fogja elfogadni. A barátaitok talán, az ismeretleneket meg le kell tojni.

Ha veszel valamit az egyiknek, a másiknak is kell, mert megsértődik.

Egy hónapban 2 menstruáló nő?! Részvétem.

Mi lesz akkor, ha valamelyik nőnek kinyílik a szeme, és csak magának akar?

Mit csinálsz, ha az egyik "megcsal"?

És mi van akkor, ha egymással fekszenek le?

Nem trollkodok, csak segíteni szeretnék, és tényleg érdekel, mert nyílt kapcsolatról hallottam már, de ilyenről még nem. (Legalábbis itthon)

2019. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
43%

Nő vagyok, de ha valakivel vagyok, elvárom, hogy csak én legyek. Nem osztozkodom senkin senkivel. Szerintem probléma.

Más szerint ha nem az, azt nem fogom győzködni az ellenkezőjéről.

2019. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

15: "Nem osztozkodom senkin senkivel"

Sokan hiszik ezt...

2019. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16

Volt távkapcsolatom. Meg olyan átlagos eljár dolgozni, azt ki tudja, még közben hova kapcsolat is. Itt valóban hittem, azt vagy úgy volt, vagy nem. Most hidd el, hogy tudom, hogy nem osztozom... Fizikai képtelenség lenne egy harmadik, mindkettőnk részéről.

2019. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Gesztesi Károly valahogy eszembe jutott.....Egyébként más kultúrákban ez elfogadott. Biztos, hogy a miénk a tuti?
2019. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!