Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretjük egymást, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást, mégsem tudunk együtt meglenni?

Figyelt kérdés

A párommal 9 éve vagyunk együtt, első szerelem. A 9 év alatt 3x már szakítottunk, de mindig visszataláltunk egymáshoz. A legutolsó szakítás oka az volt, hogy képbe jött neki egy másik csaj, de megbocsájtottam neki. Szex az mondhatni abszolút nincs közöttünk, úgy élünk mint két testvér... 1-2 havonta van egy kis orál, de ennyi, állandóan maszturbál, így se ő, se én nem tudunk kielégülni, ha betenné. Számtalanszor beszéltünk már erről, azt mondja szeret és odafigyel, de semmi, mindig azzal hozakodik fel, hogy én sose kezdeményezek. Pár hónapja kiderült, hogy megint volt valami kolléganője a képben, akivel szerintem le is feküdt, de persze tagadja. Azóta még rosszabb a helyzet, nem látom rajta, hogy küzdene értem vagy legalább csak tisztelne. Múltkor is megosztott egy szerelmes számot a facebook oldalán, amit sose szokott amúgy hallgatni, és szerintem hiányzik neki a másik nő és amiatt tette ki. Persze tagadta, hogy így lenne. Kifakadtam, hogy én már nem bírok így vele lenni. Ő meg elmondta, hogy azért nem akar engem megdugni, mert már undorodik tőlem, meg 7 év után elmentünk 1x nyaralni (addig sehova se mentünk) és ezzel vág fel, hogy keressek nyugodtan mást, majd vissza fogom én őt sírni, hogy elvitt nyaralni, meg minden. Amikor próbáltam vele erről beszélni, hogy neki ez jó-e így, miért nem szakít, azt felelte, hogy neki nincs problémája, szakítsak én, ha gondom van.

Az a baj egyébként, hogy mindkettőnknek igénye lenne a szeretetre/szerelemre, de mégsem tudjuk ezt egymásnak megadni... engem már annyiszor megalázott, hogy én már nem tudok közeledni felé, ő meg már nem is hajlandó, mert ő önzetlenül nem lép semmit, csak tőlem vár el mindent... Megcsalt engem, mert nem szexelünk, de én akarnék szexelni, viszont ő meg nem kíván engem, nem értem akkor miért van velem... Voltunk már párterápián is, arra is már csak én járok, ő a pszichológustól várja a csodát... Veszekedés után is külön-külön sírunk, ugyan az a problémánk, de hiába beszélünk róla, nem jutunk vele előrébb...

Volt már valaki hasonló kapcsolatban?


2018. szept. 30. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ti tulajdonképpen mi a picháért éltek még egy fedél alatt? Ennek a kapcsolatnak már évek óta vége.
2018. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Úristen, én csak 2 évet húztam le egy hasonló kapcsolatba, mégis azt érzem, hogy időpazarlás volt... Mi a fészkes fenéért pazaroltál 10 évet az életedből erre az emberre?

Sose fogtok igazán tudni együttműködni, mint pár, alkalmatlanok vagytok erre. EGYÜTT. Biztos vagyok benne, hogy neked is és neki is mással működni fog, de nem egymást keresitek.

2018. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha undorodik tőled, azt már kétlem, hogy vissza lehetne csinálni... Ha nem változott meg nagyon a külsőd, akkor az lehet az oka, hogy a viselkedésed ábrándította ki őt teljesen.

Azért nem szakít, mert kényelmes így neki, szexelni is tud melletted mással, de nem értem, miért alázod meg magadat ennyire?!

2018. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Olvasd el mégegyszer amit feltettél fő kérdést, és amit leírtál alatta részletezve. A kettő köszönőviszonyban sincs egymással és teljesen ellent mond az egyik a másiknak:)
2018. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Gratulalunk! On elvesztegetett 9 evet az eletebol!



Es olyan ostoba, hogy meg mindig vesztegeti.

2018. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Hány évesek vagytok?Nyugdíjasok?Talán még érthető lenne.Tovább kell lépni ez nem kapcsolat.
2018. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Sokkal inkább hasonlít egyfajta földi pokolra a leírásod,mint egy párkapcsolatra. Beteges ragaszkodás az van látom,szeretet az nem igazán. El kéne engednek ezt a kapcsolatot,te is tudod. Sokkal jobb lenne az életed utána.
2018. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi az h veled nem fexik le mert tőled undorodik de mindenki mással igen?MMMM sry eddig olvastam itt el szakadt a cérna...Nem a párodon hanem rajtad...Már a megcsalásnál szia van...nem h egy ilyen kijelentés után...Ha nem csal meg csak mond egy ilyet is bybye...Amikor ilyet olvasok néha nekem is be ugrik h lassan télleg jár a gyakorisok rinyáknak is egy csaj...ha ilyen taplók mellet kitartanak a nők :D
2018. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted ennek a kapcsolatnak mégis mi az értelme?


Szedd össze magad és lépj ki ebből az érzelmi trágyadombról! Hülye vagy, ha elhsized neki, hogy más már nem lehet rajta kívül.

2018. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Jézusom, ezt szabályosan fájt végigolvasni. Szerintem nem sok olyan őrült ember van még, aki ilyen kapcsolatban él. Szeretitek egymást?!?! Hol itt a szeretet? Miért jó, hogy így vergődtök egymás mellett? A 2. szakítás után azért elgondolkodhattál volna, hogy ez talán mégsem fog működni, és te még ezek után eltűröd, hogy félrelépjen. Ha ezek után nem dobod ki, akkor meg is érdemled, hogy szenvedj, már bocsánat.
2018. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!