Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt vehetem annak, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vehetem annak, hogy meg akarta kérni a kezem?

Figyelt kérdés

Exemmel 1 éven át voltunk együtt. Utána se veled se nélküled kapcsolat volt majdnem 4 éven át. Ezalatt az idő alatt neki is volt 1x barátnője meg nekem is barátom.(mikor valamelyikünknek volt valakije akkor hanyagoltuk egymást) Rájöttünk nem tudunk egymás nélkül élni. Viszont én nagyon megijedtem, mert elég durva dolgokat tett ellenem még régebben. Én viszont szerelmes vagyok belé ezért találkoztam vele. Ő is mondta, hogy nélkülem neki ez nem megy. Elkezdtünk beszélgetni és szóba került *idézem mit mondott*

"Én eltudnálak viselni még úgy 70 évig vagy több, inkább úgy mondom halálomig. Komolyodtam sokat, komolyan gondolom a kapcsolatunkat." Nem pont ezt mondta,de ez volt az értelme. Aztán utána szóba hozta az esküvőt. Arról azt mondta, hogy jó nem egyből esküvőre gondoltam,de valami hasonlóra. Előtte pedig mondta a barátnőmnek, hogy én vagyok számára az igazi. Majd, hogy ha együtt lennénk 1 év után megkérné a kezem. Szerintetek? Sajnos nem lehet köztünk semmi de jó ezen filózni.


2018. okt. 11. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szart se komolyodott, legfeljebb abban, hogyan manipuláljon téged, többek közt a barátnődön keresztül. (Ugye nem gondolod, hogy azt hitte, ha vmit mond a bnődnek, az nem jut el hozzád?)


"elég durva dolgokat tett ellenem még régebben." - Az embert a tettei alapján lehet kiismerni, az, hogy mit mond neked, meg a barátnődnek, lehet puszta manipuláció is.

2018. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

"Sajnos nem lehet köztünk semmi de jó ezen filózni"


Ezzel a mentalítással sajnos neked ennyi fog jutni mindig. Nem rosszindulatból mondom, hanem mert átéltem már ilyen se veled se nélküled kapcsolatot. Amíg ez neked jó és ennél többre nem tartod magad, addig te midig csak nézegetheted a lekváros üveget, de a lekvárt sosem kapod meg.

Teljesen lényegtelen mit mond vagy gondol egy olyan férfi aki nem tud vagy akar vagy nincs kedve komolyan venni téged.

Én egy olyan fiú által nyitottam ki a szemem, aki nem akart csak szexkapxsolatot velem. Pont egy ilyen se veled, se nélküled katyvaszból jöttem ki. Szerettem is a fiút, de nem tudtam odaadni a teljes szívem neki mert érdemtelen volt rá. De ott volt a fránya vágy és még frányább remény, hogy ebből majd egyszer lesz több is.

Nos belementem egy szexkapcsolatba mással (pedig sosem tudtam ezt elképzelni mire jó), és felébresztett a partnerem. Egy olyan férfi aki előre bejelentette, hogy csak a testemre tart igényt, sokkal nagyobb tisztelettel bánt velem mint nő és mint ember, mint a "párom" valaha. Figyelmes volt és gavallér, az én igényeim voltak neki az elsők. Mellette sokkal inkább nőnek éreztem magam ... pedig szinte csak az ágyban ismertük egymást meg ami a szexig vezetett. Ő ébresztett fel, és nyiotta fel a szemem, hogy a se veled se nélküled kapcsolat... nem kapcsolat. Használnak is meg nem is. Lekötnek meg nem is. De a lényeg, hogy te soha nem fogsz benne boldog lenni, csak egy kiegészítő cselekvés mint a körömrágás.

Miután vége lett a szexkapcsolatomnak is, megtalált megint a "párom". Megint nem volt senkije úgyhogy jó lettem volna én is. De én megmondtam, hogy ezt befejeztem, mert semmire nem jó és ez nem kapcsolat ez pótlékkeresés.

Megtanultam a leckét. El kell engedni akivel nem tudunk haladni. Soha többé nem megyek bele ilyen kapcsolatba!

2018. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez kielégít, akkor ábrándozz erről. Mivel te írod, hogy nem lehet belőle semmi, ezért teljesen mindegy, hogy te mit hiszel.
2018. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Arra vagy neki jó, hogy mindenféle kötöttség nélkül még vagy 70 évig beléd ürítsen :D
2018. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez csak egy etetésre való szöveg, nem több.
2018. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, erre nem alapoznék házasságot!
2018. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
:DD bolond vagy
2018. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!