Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom mindenkinek akar venni ajándékot? Persze minden családtagnak.

Figyelt kérdés

Az van hogy az ő családi ajándékozási listája körülbelül 11 személyt tartalmaz..az enyém beleértve a páromat is, összesen 3 személyt.

Neki ott vannak a tesójai, azok párjai, egyik tesójának a két gyereke, anyja, apja, apja új párja (miért kell neki adni valamit is ? neki köszönhetően ment szét a család.),

Amikor megkérdeztem mi ez a nagy ajándékozási hajlam, mivel tudtam hogy ez nem volt náluk divat gyerekkoruk óta mert nem bírtak volna mindenkinek venni...akkor azt válaszolta hogy meg akarja mutatni mindenkinek hogy Ő igen is megteheti hogy mindenkinek vehet, mert hogy már nem lakik otthon és meg tud állni a sarkán..bizonyítani akar.

Na most a helyzet az hogy valóban nem lakik otthon mert nállam lakik, és csak annyit tennék hozzá hogy nem dolgozik.

Akkor minek akar meg miből akar bizonyítani ? Mert most csúnyán fog hangzani de az én általam megkeresett közös keretünkből nem fog mindenkinek ajándékot venni.

Egyébként is az apjával rossz a kapcsolatunk, az apja párjával méginkább, meg az robbantotta szét a családot, egyik tesójaval szintén rossz, annak a feleségével is..ugyanis ez a páros ellenünk van.

Így a 11-ből kiesett az apja, az apja párja, a tesója, annak a párja, a két gyerekük. Ugyanis én nem veszek a gyerekeknek sem ilyen esetben. Ha vennék akkor a szülei hülyének néznének..hogy nézd a barmot...kössz nem. Tehát már csak 5nél tartunk..ez esetleg, de ő túlsokat akar. Beszélni vele erről nem lehet mert azt mondja ha anyámék fejenként 3-4ezer értékű ajándékot kapnak, akkor azok is kaphatnak ugyanígy 3-4 ezer értékben mert egyenrangúak..persze. Akkor kidobok az ablakon 30-4ezret..fél fizetés szinte útiköltséggel.

Még Ő van felháborodva. Kicsit sokat akar..

Vélemény ?


2018. okt. 12. 05:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2018. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem dolgozik, ergo nincs keresete..a tiedet meg ne ő költse..adsz neki X összeget, amiből intézze el a vásárlásait és ku.s.
2018. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök hogy jó páran kretének vagytok, első párkapcsolati kérdésem gyakorin..de ne is törődjetek vele.

Nem a feleségem, nem voltam házas még, nem tudom miről beszéltek.

Nem kamu, ez a szomorú igazság.

Mindez csak olyan alapon hogy nem lehet nem adni semmit...pedig ez náluk nem is volt szokás, mert ha az let

2018. okt. 12. 14:18
 14/17 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök hogy jó páran kretének vagytok, első párkapcsolati kérdésem gyakorin..de ne is törődjetek vele.

Nem a feleségem, nem voltam házas még, nem tudom miről beszéltek.

Nem kamu, ez a szomorú igazság.

Mindez csak olyan alapon hogy nem lehet nem adni semmit...pedig ez náluk nem is volt szokás, mert ha az lett volna akkor még megérteném..de erről szó sincs.

Napok óta tervezi hogy kinek mit kell venni..

2018. okt. 12. 14:19
 15/17 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy húzzon el dolgozni, és akkor a sajat keresetéből, illetve közös kassza esetén ha ő is bele tesz, akkor annak vesz akinek akar.

De azt, hogy játsza az önálló életet élő nagymenőt más pénzéből, azt nem tűrném el.

2018. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de alap, hogy minden családtagomnak veszek ajándékot, ha megtehetem. A probléma itt azzal van, hogy ő nem teheti meg. Miért úgy tetted fel a kérdést ahogy?? Arról ő nem tehet hogy neked kis családod van, neki meg nagyobb... A probléma az, hogy ő a te pénzed próbálja beosztani.... Ennyire nem lehetsz lúzer.
2018. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És akkor mit tegyek ? Egy családtagjának sem vegyünk semmit ? vagy csak az anyjának ?
2018. okt. 12. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!