Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alakult ki ez az állapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez az állapot? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyen és viszonylag sokszor megsértődöm a barátomra, nem egyszer sírok is miatta.

Általában ez amiatt van, hogy félreért, kicsit ingerültebben beszél velem, vagy panaszkodik, hogy fáradt, miközben én is az vagyok, csak nem mondom percenként.


Néha kicsit hirtelen, az ingerültségét nem kéne magamra vegyek, viszont mivel iszonyúan szeretem, nagyon könnyen meg tud bántani. Sokszor ezt csak sírással tudom levezetni. Próbálok nem előtte sírni, de van, hogy előtte pityergem el magam.


Más is volt már így?

Nagyon sokszor érzem magam megbántva, és szoktam neki szólni, de van, hogy már sokadjára mondom el neki, hogy például megértem, ha nem tud velem lenni, csak szóljon, beszéljük meg, ne váratlanul érjen engem a dolog.


Mit tegyek?



2018. okt. 12. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan miért is nem vele beszéled meg?
2018. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt ahogy most leírtad mondd el neki.


Egyébként az az érzésem, hogy az odafigyelés és törődés félig kihalt benne. Valami másban kellene az ingerültségét levezetnie. Ha pedig nem érzi jól magát valami miatt stresszes akkor beszélje meg veled, legalább kiadja magából... De szépen.. Na meg lehet tudsz neki segíteni.

2018. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!