Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös nyaralás, szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös nyaralás, szakítás szélén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, de szörnyű az utóbbi hetekben. Próbálkoztam, beszélgettünk, ő nem érzi, hogy baj lenne.

A lényeg hogy csütörtökön indulunk ő és a családja 7 napra Görögországba. Az apja, ő, a húga meg én megyünk. Az apja fizet mindent, nem hagyta, hogy beszálljak, akárhogy erősködtem, a pasim sem adhatott bele. A párom meg nem menne, ha nem jönnék, szóval...igent mondtam. Az apja elég temperamentumos, ha lemondanám, kinyírna szerintem engem.

A lényeg, hogy rengeteget veszekedtünk az elmúlt pár napban a párommal, és egyre jobban NEM akarok menni, de nem tehetem meg, hiszen már ki van fizetve, stb.

A párom 0-24-ben azt szajkózza nekem, hogy ő ezt mennyire várja, én meg ma már kisírtam magam, hogy nem akarok menni, de nem mondhatom le.Sosem voltam olyan anyagi helyzetben, hogy kimenjek külföldre, most leszek életemben először ott. Tehát felfoghatom így is.

Ugyanakkor meg mivel ennyire sz-r lett a kapcsolatom...ez a dolog áprilisban lett lefoglalva, akkor még minden rendben volt kettőnkkel. A pasim nem érzékeli, hogy baj lenne, ezért teljesen kétségek között vagyok.

Hogy menjek el, hogy élvezzem is? Ti mit tennétek?

Ha lemondom, akkor ezer százalék, hogy vége az egésznek.

Ismerem a páromat, a büdös életbe többet nem állna szóba velem.

Ahogy a családja sem.

Ugyanakkor félek, hogy ott is veszekednénk.


2018. aug. 27. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ideje eldöntened, hogy akarod-e ezt a kapcsolatot, vagy sem. Ha akarod, utazz el, és próbáljátok rendezni a soraitokat. Ha nem akarod, ne utazz el, és vegyetek egymástól búcsút.

Ha nincs gyerek, vagyon, házasság, sima ügy a szakítás.

2018. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia

Menj el érezd jól magad! Lehet hogy rá döbbensz hogy mihez kezdj a kapcsolattal!

2018. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem menj el. Ugyan a problémákat viszitek magatokkal, de egy új helyzet miatt talán jobban sikerül beszélned a pároddal, vagy végképp felszínre jön, hogy itt a vége. Valamelyik iranyba valószínűbb, hogy segít húzni a dolgot: akár folytatni, akár befejezni. Nekünk segített
2018. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem mindegy, hogy mitől szörnyű az utóbbi hetekben. 4 éve vagytok együtt, nem lesz mindig minden csodaszép, lesznek hullámvölgyek mindig.

Min veszekedtek, mitől szörnyű az egész?

2018. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Én biztosan nem mennék így el. Rémálom nyaralást akarsz???


De te tudod, bár ez a kapcsolat már halálra van ítélve.

2018. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, azt hittem, jönni fognak a trollkodók, és belém rúgnak.

köszönöm a tanácsaitokat!

Mostanában teljesen elhanyagol, és nem figyel az igényeimre. Kirúgták a munkahelyéről, és azóta ez rajtam csattan. Ölelgessem, puszilgassam, simogassam, legyek toleráns, de ő ugyanezt nem adja vissza. Hajnali 3-kor én vagyok a szemét, hogy nem maradok fent vele filmezni, én vagyok a szemét, hogy ha felhívom telón mert zaklatom. A munkahelye előtt nem volt ez.

De a kirúgást nem tudta feldolgozni. SZeptembertől új munkahelye lesz, de hát én meg nem egy szemeteszsák vagyok.

2018. aug. 27. 14:47
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Jaja, menj el, aztán ha ott is folytatódik, ami itthon (és szinte 100%, hogy fog), akkor meg még hálátlan liba leszel az egész család szemében!

Mindig az egyenes út a legrövidebb! Ne keverj. Dönts.


Akiknek segített egy külföldi nyaralás, azoknál lehet nem volt akkora gond a párkapcsolatukban, csak a hétköznapok monotómiája tette őket rosszabbá. Remélhetőleg...

2018. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

fogd fel úgy, hogy majd a nyaralás alatt eldöntöd, merre tovább. ha befejeznéd, otthon még vársz pár hetet, aztán szakítasz vele.


ha nincs más a képben, ráérsz a döntéssel.

2018. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem se így gondolj erre.

Most ne arra gondolj milyen egy kapcsolat ahol az egyik sír, kétségbe esett a másiknak meg még ez se elég, hogy lássa gáz van.

Most magadra gondolj. Arra, hogy lesz egy szép új élményed, kicsit kitárul neked a világ, meg nem is ketten lesztek, hogy folyton úgy érezd kötelező a romantika. Élvezd ki, sétálj, nézelődj, töltődj fel s amik helyzetek otthon gázok voltak most kerüld el szépen okosan, ne akadj fenn ne hagyd, hogy zavarjon hanem lazán csak.

Nem kell most döntened, hogy úristen megmarad vagy szétváltok arra máskor is van időd agyalni.

Most csak élvezd ki s az utóbbi idők stresszét vezesd le.

2018. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Én nem fosnék az apukától, hanem megmondanám neki, hogy a fia mostanság egy tahó, és szakítok vele, így NEM megyek.


Pont.


De nyugodtan ücsörögj még a híg szarban.

2018. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!