Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálom?

Figyelt kérdés

A Barátom elment "nyaralni" Horvátországba .. 27 dikén .. És holnap jön haza .. azaz 10-dikén . Ezalatt az idö alatt 2 szer beszéltünk talán .. én mindig kersetem messengeren .. telefonon sms-eztem neki .. Volt amikor válaszolt és volt h csak megnézte . De a válaszai is csak anyi volt h " minden ok "

Szerintetek aggodnom kéne ? vagy csak tul sok vagyok neki és szeretne kikapcsolodni .. Minden esetre .. már másfél honapja nem láttuk egymást .. És már hiányzik és rosszul esik h igy viselkedik .. !!! Túl reagálom ?



2018. júl. 9. 17:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
az elsö két nap mikor ki ment irtam neki aztán h nem válaszolt már csak két naponta .. ! Amugy nem egyedül ment hanem a családjával !
2018. júl. 9. 17:14
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Másfél holnapja feléd se néz random minden okével leráz,mire vársz. Ez nálam nem kapcsolat. Ennek vége max addig vár a lapáttal míg nem talál bitos jobbat.
2018. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Azért ment nyaralni, hogy kikapcsolódjon, szerintem ne aggódj emiatt, ha eddig minden rendben volt.
2018. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Vagy a nyaralást szeretné élvezni és a családjával foglalkozni, és nem a telefonon lógni egész nap. Békén kellett volna hagynod, nem vagytok házasok, nem kötelessége minden percéről beszámolni neked.

Az viszont baromi idegesítő, mikor az ember pihenne, szórakozna, de ki kell kapcsolnia a telefonját, mert különben az otthon unatkozó barátnője folyamatosan zaklatja.

De ha már a nyaralás előtt sem találkoztatok egy hónapig, akkor nem is értem, mit vársz ettől a kapcsolattól. Már ha ezt annak lehet nevezni. Jártok egyáltalán, vagy csak te hiszed ezt?

2018. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt és hány évesen?
2018. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem kettőtől közül csak te gondolod azt, hogy ti egy pár vagytok.
2018. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Ezek szerint a párkapcsolatban a kulon nyaralásban az eltűnuk és letojom a páromat a normális,ha nö tenné el lenne hordva,pasinak meg meg is lehet csalni a párját h jobban menjen a vakáció, neki alanyi jogon jár,nem csoda h egyre több no csak szexet akar mert a párkapcsolatok 80 % ilyen tisztel et nélküli .
2018. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

3-as: EZT honnan szedted?!?!?

"Másfél holnapja feléd se néz"

Akárhogy szßamolim is, ez max két hét, nem másfél hónap!

2018. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező irta h másfél hónapja nem látták egymást. Milyen kapcsokat ahol nem érdeklődők nem keresem személyesen a párom másfél hónapig, random minden okéval lerázom? Ez max barátság v ismeretség csak a kérdező túl gondolja.
2018. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez valami tini kapcsolat lehet.
2018. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!