Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem idegesítene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítene ha állandóan lefényképeznének?

Figyelt kérdés

Ha csinálna rólam pár előnyös képet illetve csinálnánk 1-2 selfit azzal nem lenne bajom.

A barátom viszont átesett a ló túlsó oldalára. 1 nap minimum 50 képet készít rólam. Egy idejig türhető, de mikor már vagy 20-szor szólok neki e végett az már nagyon nem okés. Az utóbbi 2 évben állandóan lefotóz. Szerintem nem normális dolog, bármennyire is szerelmes az ember.

Ilyen képeket készít rólam:

Kb van vagy 100 olyan képe amit akkor készített miközben alszok.

100 öltözködös képe

Van vagy 20-30 olyan képe is amit akkor csinált miközben ettem és nem figyeltem.

Meg rengeteg kép mikor nem figyelek. Ezek között vannak pucér képek is amik nagyon zavarnak..Plusz egyszer elfordultam, mert böfögnöm kellett és azt is lefotózta. Úgy csinál a telefonjával mintha játszana közbe fotózza a tokám, a seggem, a lábaim,a kezem. Szerintem ez nagyon beteges. Lefotózza mikor éppen iszok, dolgozok valamin, vagy csak simán előnytelenül nézek ki. Mondjam neki? Mondtam neki már rengetegszer, hogy ne fotózzon,mert engem zavar, nem szeretem mikor előnytelen képeket csinálnak rólam, de mindent mintha süket füleknek mondanék. Örülök, hogy tetszem neki de ez már nagyon sok, hogy 3-4ezer lesifotója van rólam. Kikészít ezzel idegileg. Már legszívesebben elbőgném magam annyira idegesít. Semmit nem töröl ki emellett, hanem még a Facebook-ra is elküldi nekem, hogy lássam, megmaradjon meg még ki tudja ki látja. Mindig kérdi,hogy lefotózhat, mindig mondom NEM. Már pofán tudnám vágni annyira idegesít, de bántani nem szeretném meg amúgy normális. Ti mit csinálnátok? Szeretem nagyon, de ezt nem bírom elfogadni. Gyomoridegem van már a napi sok fotótól. Pár napig még viccesnek tartja az ember, de évek után már nem olyan vicces 22 évesen.


2018. okt. 13. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Akkor mondom a frankót.

- Először készítesz róla néhány szarós, recskázós, hideg vízben tusolós fotót (ezeket emailben elküldöd magadnak, tehát ne csak a telón legyenek rajta)

- Aztán kidobod, és közlöd, hogy ha bárhova kikerülnek a rólad készített képek, akkor az ő képei is mennek egyből minden ismerősének.

2018. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mikasz válasza:
KriszhAdvice a legjobb :P
2018. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Krisz már streamsnipeoltak téged le gyakori kérdéseken?
2018. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 KriszhAdvice válasza:
Ha ez az egész valóban ennyire zavar, és látod, hogy nem oldódik meg a gond, akkor miért nem lépsz túl a srácon? Egy párkapcsolatban ha valaki kér valamit, azt nem hagyjuk figyelmen kívül, nem megy el a fülünk mellett, hiszen azért vagyunk párkapcsolatban, hogy boldoggá tegyük a másikat, nem? Ha ez nem valósul meg, pláne hosszabb időintervallumon keresztül, akkor mi értelme a párkapcsolatnak? A saját elméd rabszolgája vagy, amiért képtelen vagy elengedni a srácot.
2018. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!