Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen gyakran egészséges rákeresni az exre facebookon?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire, valószínűleg ő se keres rád. Akkor minek fájdítani a szívedet?
2018. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Soha.


Mégis minek keresni az exet?

2018. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leginkább soha.

Mondjuk én két évvel ezelőtt ránéztem, hogy mi van vele, hol tart az élete, de csak mert éppen felmerült a téma a férjemmel az exeinkről. Amúgy nem érdekel azóta sem. Kétlem, hogy ő sokkal gyakrabban megnézné a facebook oldalam, de szerintem ez így van rendjén. Az ex az már a múlt, felesleges a jelened részeként megtartani.

2018. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1. vagyok: Igazság szerint már 4 éve hogy végett vetett a kapcsolatunknak, viszont számomra ő volt az első komoly, így sosem tudtam igazán feldolgozni.

Nem szoktam lesni a facebookját, mert minek?

Tudom, hogy van pasija, illetve azt is, hogy soha nem jönne vissza. Teljesen más ember már, mint mikor együtt voltunk.


Viszont idén nagyon felkavart: év elején bejelölt facebookon és nem tudtam hova tenni.

Vissza igazoltam félve, de meg is bántam.

Barátkozni akart volna velem, mondta, hogy nem szeretne rosszba lenni velem, meg azért gondolt rám az évek alatt. Nos hát, amikor elkezdte ecsetelni, hogy szét ment a pasijától és vissza ment az egyik exéhez és hogy mennyire odáig meg vissza van érte, meguntam.

Letiltottam.

Aztán kb 1 hónappal később akiről annyira mondta, hogy mennyire szereti, végül szét mentek. Összejött egy másikkal.

Az ilyen emberekben sem hiszek többet. Aki ilyen gyorsan megy kapcsolatba, az ki se ismeri igazán a másikat és nem is lehet szerelmes igazán.

2018. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak mert amikor bekapcsoltam otthon a gépet,közösen használjuk és megnyitottam a facebookot amin ő bejelentkezve maradt és egyből az exe profılját dobta ki.Nem mondom,hogy nem lett rossz kedvem.Viszont azt se tudom,hogy esetleg rákérdezzek-e,hogy milyen gyakran nézegeti vagy inkább hagyjam és ennek ne tulajdonìtsak jelentőséget.
2018. okt. 13. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg szerencse hogy nem ertheto amit irsz. Ki nezi kinrk az exet? Kivel hasznalaz egy gepet?

Miert nem lehet ertelmesen fogalmazni?

Exet nem kell nezegetni. Ha meg igen akkor visszavagyik az illeto.

2018. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!