Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is reagálta le rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is reagálta le rosszul a párja a fogyását? (egészséges fogyás)

Figyelt kérdés
Az én barátom elismerte, hogy jó alakom van, de azóta csak még jobban zavarja a feleslege, és vagy az én étrendemet szekálja, vagy pedig az úszógumiját fogdossa.
2018. jan. 29. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Egy barom... inkább örülne. Tudod hány férfi szenved attól ( és nő is), hogy nem tudja lefogyasztani a párját...
2018. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ő is szeretne fogyni, sportol is (fut és bokszol), csak falánk, és nem szereti az egészséges ételeket.
2018. jan. 29. 08:56
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem örülnék neki, mert az a különc vagyok, aki nem szereti a vékony nőket.
2018. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
A nagy részük azért nem örül, mert így kelendőbb leszel, és lecsaphatnak a kezéről. Önző egy felfogás, de tényleg így működnek. :D Plusz önbizalomhiány, lásd hogy a saját háját fogdossa.
2018. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De pontosan tudja, hogy merre járok: vagy dolgozom, vagy a konditeremben vagyok. Nem szoktam eljárogatni, max barátnőkkel és nappal.
2018. jan. 29. 09:25
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk, még 2013-ban olvastam egy cikket arról, hogy a férfiak a saját kudarcuknak fogják fel a barátnőjük/feleségük sikerét, főleg ha a terület azonos (pl. fogyókúra). Mondjuk, nem értem. Rajtam kb. 5 kiló felesleg volt, rajta kb. 15.
2018. jan. 29. 09:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Irigy rád,hogy neked sikerül fogyni, neki nem.

Én megmondanám,hogy egyen ő is egészségesebben és kevesebbt és akkor nála is be fog indulni.

2018. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Fogy ő is, csak rólam 1,5-2 hónap alatt ment le 4-5 kiló, róla meg kb. 3 kiló.
2018. jan. 29. 09:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy fél, hogy elhagyod, hanem irigy rád, mert ő nem sikeres, neked meg ment. Sajnos ez nyilván nem túl felnőtt viselkedés, valahol szerintem ő sem akarja magának bevallani. :/
2018. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek sem tetszett amikor lefogytam kb 10 kg-ot Mondjuk azt nem direkt csináltam, de nagyon örültem neki, akkor éreztem magam a valaha legcsinosabbnak. Egyedül a D-ről B-re váltott melltartókkal nem tudtam megbarátkozni...

Azóta a nagyja visszajött, azt mondja így sokkal jobb.

2018. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!