Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit jelent a pasiknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent a pasiknál?

Figyelt kérdés

A párom mostanában olyan mint egy hullámvasút.. nem tudom mi van vele, megbeszélni nem lehet mert szokás szerint én vagyok a hülye és hagyjam békén.

A lényeg.. alapjáraton elég érzelmes tipus volt.. bújós szeretgetős szerette ha simogatom sőt full igenyelte is.. mostanában ha napi két órát találkozunk akkor is úgy fekszik be az ágyba mellém hogy se hozzábújni nem lehet sem puszit adni neki de ő se ér hozzám..

Elég fura nem tudom hova tenni a dolgot..

Szex van köztünk, de mindig csak ha kezdeményezek..

Ez jelent valamit a férfiaknál?


2018. okt. 13. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez sok mindent jelenthet, de jót semmiképpen nem. Lehetnek ennek lelki okai és lehetnek egyéb okai is, de erre így nem lehet választ adni, hogy nála mit jelent. Nem ismerjük őt, nem tudjuk, hogy milyen ember.


A legjobb az lenne, ha leülnél vele kettesben és megpróbálnál erről vele őszintén beszélni és rákérdezni, hogy miért van ez, mondja el neked, ha bántja valami stb.

2018. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Szinte biztos, hogy van neki más, akihez a hét többi napján bújik. Most várja, hogy kidobd, mert gyáva szakítani.
2018. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Ennek lassan vége.
2018. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele beszélni.. nem akar soha semmit az érzéseiről beszélni. Ő az a tipus aki sose mondja h szeret kb sose bókól,erre mindig azt mondta h ő nem papucs meg nem nyálas.. ez oké ne is legyen.. de eddig legalább éreztem h na jahh szeret vagy valami.. de mostanában semmi..

Ráadásul babát szeretnénk de teljesen bizonytalan vagyok akarok e így tőle..

2018. okt. 13. 18:23
 5/9 A kérdező kommentje:

Biztos h nincs neki senkije.. nem jár el sehova.. elmegy a munkába hazajön egyből utána. En napközben itthon vagyok éjszaka meg a kislányommal van itthon.

Mindenhova tudom a jelszavát is nem szoktam nézni, de azért mostában bele néztem egyszer kétszer de semmi nem beszélget más nővel. A telefonját nem dugdossa.. úgyh azt nem hinném h lenne valakije..

2018. okt. 13. 18:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Kértem hogy ha úgy érzi nem szeret még most mondja meg.. de erre se mondott semmit.. se igent se nemet úgyh teljesen tanácstalan vagyok.. de megváltozott az biztos.. :(
2018. okt. 13. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Exem ugyanez volt. Munkahelyen zúgott bele egy csajba.

Ettől még lehet, hogy ő nem csal meg. De ez a kapcsolat így menthetetlen, hogy beszélni se tudtok róla.

Jó nagy hülyeség lenne most gyereket vállalni.

2018. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy másik nő. Bár valószínűleg eddig sem nagyon volt felhőtlen neki a kapcsolat. Gyereket most semmiképpen ne tervezz.
2018. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A munkahelyén csak faszik vannak így teljesen kizárt.. biztos h nem nő ügy.. nem tudná megoldani az képtelenség.

Én inkább arra gondolok h már nem szeret vagy nem vonzódik hozzám. De én is kezdem úgy érezni h ha marad ez az állapot akkor ennek vege..

Csak hát nemrég vettünk közösen házat egy éve házasodtunk össze.. hihetetlen h ilyen hamar megváltoznak a dolgok..

2018. okt. 13. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!