Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kínos vagy csak érzéketlen vagyok?

Figyelt kérdés
Ha megyek hozzá és leszállok a buszról,már a busz ajtajánál áll és a nyakamba ugrik,sír meg mondogatja hogy hiányoztam,ha autóval megyek ugyan ez,alig szállok ki és már a nyakamba van.Nekem ez kínos hogy mindenki előtt öleget,de nekem ez kínos,egy lány barátom szerint érzéketlen vagyok.Én 23 vagyok a barátnőm 18 éves lesz.
2018. okt. 14. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Felejtsd el ezt a lányt! Nem hozzád való. Ő így fejezi ki a szeretetét, rajongásig szeret téged, neked ez nem kellene, hogy kínos legyen, inkább örülnél neki.
2018. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiatal kamaszként is így érezte ha véletlen egy lány rajongásig szeretett.
2018. okt. 14. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem passzoltok. Én a tenyeremen hordoznék egy ilyen barátnőt és nem azért, mert nincs kocsim.
2018. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A nyakba ugrás, az mindig az adott embernek négyszemközt van.Az nem tartozik avatatlan szemekre. Kivéve ha valaki évek óta nem látott valakit.
2018. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem, ez nem kínos, ha szereted akkor érzéketlen sem vagy csak te lehet nem mutatod ki ilyen nyíltan.


Én ugyan így voltam régebben egy lánnyal, csak azzal a különbséggel, hogy én sírtam minden alkalommal amikor elment tőlem.

2018. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 70 km-re lakunk egymástól.
2018. okt. 14. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, mármint van kocsim, na.

Kérdező, más a szeretetnyelvetek, szerezd be Gary Chapman - Egymásra hangolva könyvét.

2018. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

én sem szeretem ha valaki ennyire kimutatja az érzelmeit ettől még nem vagyok érzéketlen


számomra visszataszító ez a fajta rajongás

2018. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fúú "mások előtt" a nyakadba ugrik! Micsoda csapás! TRAGÉDIA!
2018. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!