Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez a nagy kínos titkolózás a barátnőm és a két haverom között? 21/F

Figyelt kérdés

Fél éve megismertem egy lányt, de hónapokon kersztül csak kerülgettük egymást, már azt hittem sosem lesz semmi a dologból. Aztán márciusban végre előre mertem lépni és kiderült, hogy én is tetszek neki de ő sem lépett. Aztán randizgattunk és hát beleszerettem. Úgy két hete lett hivatalos a dolog, hogy mi együtt vagyunk és a hétvégén elvittem bemutatni pár haveromnak mert az egyikőjüknek is új barátnője van és még őt sem ismerték. Úgyhogy találkoztunk ittunk tök jól éreztük magunkat, ez amúgy egy elég nagy beülős helyen volt.

És aztán csatlakozott három srác is, az egyiküket nem ismertem de a másik kettő viszont távolabbi ismerős de azért jóban vagyunk bár nem annyira nagyon szoros a viszony. És itt történt ami miatt kiírtam a kérdést és nagyon zavar. Amikor meglátták egymást barátnőmmel tök zavarba jöttek mindhárman meg zavartan vigyorogni meg "őőő"-zni kezdtek. Én meg mondom mi van? Ismeritek egymást? És mondták hogy őőő hát igen, nyáron találkoztunk blablabla. És kiderült, hogy amikor egy fesztiválon voltak akkor találkoztak, tudom, hogy barátnőm is volt mert láttam a képei között meg hát tudtam hogy ez a két srác is volt a haverjaikkal de eszembe sem jutott volna, hogy ők pont találkoztak.

Az egészben az a legrosszabb, hogy barátnőm tök elvörösödött meg mondom mindannyian csak zavartan vigyorogtak meg összevissza beszéltek nem is lehetett normálisan beszélgetni. Meg ők tök hamar le is léptek, mondták, hogy mennünk kell sziasztok közbe meg csak egy másik asztalhoz ültek át egy másik helyiségbe. Még utána is fura volt barátnőm. Kérdeztem hogy mi volt ez az egész és mondta hogy csak xy fesztiválon találkoztak és a két srác összejött az egyik barátnőjével vagy mi. Vagy csak az egyik, de két barátnőjével nem is tudom már mit mondott.

Azóta is kérdeztem de nem válaszolt normálisan meg kb ugyan ezt mondta, meg hogy miért érdekel ez ennyire?

Én folyton ezen gondolkodom, hogy mégis mi volt ez? Ugye barátnőm nem kavart velük vagy csinált valami hülyeséget? Nekem már az sem tetszik hogy fesztiválozni volt. Ez nagyon durva lenne. És olyan kínos volt így is, nemtudom mi történt de inkább ne is érdekeljen vagy mi? Ráadásul ezek a srácok nagy csajozók de amúgy nagyon gyökerek is és én szerintem szakítanék ha valamelyikük is lefeküdt volna vele... A gondolattól is rosszul vagyok, hogy esetleg ilyet csinált, ráadásul mindenki rajtam röhögne.


2017. máj. 4. 22:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Jól értelmezem, hogy olyasmit akarsz a barátnődön számon kérni, amit akkor csinált, amikor ti még nem is jártatok? És emiatt szakítanál? Elég meredek.
2017. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%

Öcsi, most fékezd be magad az ellenőrizgetéssel meg ezekkel a hisztikkel, mert nagyon gáz.

"Nekem már az sem tetszik hogy fesztiválozni volt."

És ha idén nyáron szeretne elmenni fesztiválozni, akkor nem fogod elengedni?

2017. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

1


Akkor ez amolyan "Amy-t üldözöl" dolog lesz. :D

2017. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%
Sztem is kínos lenne ha levertek volna egy gangbang partit a szerelmeddel aztán később meg velük kellene egy asztalnál ülnöd ők meg azon gondolkodnának, hogy melyikük is élvezett a szájába és melyikük a puncijába xddd Te lúzer
2017. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Jaaa milyen lenne már, ha bárkivel is lefeküdt volna előtted, meg bárki is tetszett volna neki előtted, meg fesztiválozni se engedd el a jövőben, meg boltba is csak csadorban.
2017. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
2017. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom kavarhattak, biztos részegen smároltak vagy valami. Na és? Nem voltatok együtt akkor, mindenkinek kínos a sztori, szerintem nem is kell az ilyet zargatni, met csak felesleges feszültség keletkezik a tök friss kapcsolatban, ahol tombolnia kéne a hormonoknak.

Nyugi, nem vészes a helyzet :) Vannak dolgok, amiket jobb nem tudni :)

2017. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem azért volt ekkora a meglepődés, mert a fesztiválon véletlen beleittak egymás poharába vagy, mert az egyik öszejött a barátnőjével blabla.

Ezeken a fesztiválokon a fiatalság gyakorta kiéli az ösztöneit, vágyait, nagy buli közepette jó ötlet különböző mértékekben összegabajodni a másik nem egyedével. Még a legtisztább, legpuritánabbnak tűnő csajoknak is pontosan ugyan azok a hormonok pörögnek a vérében mint azoknak akikről messziről látod, hogy ordas nagy r.bik. És ezek felett a hormonális és szexuális vágyak felett, csak az egyén jelleme szab határt. Ez dönti el, hogy mosolygás, táncolás, tapizás, smárolás vagy netán a szálláson pettingelés, szopás, nyalás, baxás lesz-e a party vége. Vagy kezdete, ki tudja...

Persze lehet, hogy nem volt ilyen kalandja a csajnak ezekkel és csak azért ment a hebegés habogás, mert már furán érezte magát, hogy sokadik ismeretlennek mutatod be őt és ezeket még ismerte is látásból.


Van aki zokon veszi, ha kiderül a nőjéről, hogy az néha bizonyos embereknek könnyelműen engedett a vágyaknak és van akit totálisan nem foglalkoztat, hogy kiket, hol és mikor mélytorkozott le a nője a múltban.

2017. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%

Mit nem értesz??

A kèt csávó megrakta a nődet tavaly ès kínos volt újra látni! Ennyi!

Ha zavar, hogy megkefèltèk előtted páran, akkor keress egy szűz lányt! Egyèbkènt meg ne kèrdezgesd, te nem kefèltèl senkivel sem előtte???

2017. máj. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

Nem voltatok együtt=nincs mit számon kérj rajta. Pont elég amit mondott és jobb is hogy tovább álltak a pasik.

Féltékenykedni se okod se jogod.

Ne az baxxa a csőrödet h mit csinált mert biztos te sem vagy egy férfi szűz mária, hanem azon gondolkozz, hogyan fejleszd a kapcsolatotokat.


Egyébként meg szerintem mind3an megrakták gruppenben. De lehet h csak ketten...vagy csak egyik a három közül. Végülis mindegy.

2017. máj. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!