Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Mit tegyek, hogy megint azt érezze mint régen?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm. Már több mint öt és fél éve együtt vagyunk és én náluk lakom 4 éve. Három hónapja kaptam egy álláslehetőséget angliában. Én kijöttem dolgozni minden nap beszélünk ő mindíg mondta hogy szeret de kb 2 hete feltűnt, hogy már nem mondja. Megkérdeztem, hogy mi a baj és ő azt mondta, hogy már nem tudja mit érez, de előtte 2 héttel azt írta, hogy nagyon szeret és kitartás mert a jövőnk miatt van ez. Most haza akarok menni miatta, mert azt mondta ha találkozunk meglátja mi lesz, megbeszéljük. Nem akarom elveszíteni, mert már vele képzelem el a jövőmet, de eddig ő is ezt gondolta. Mi történhetett vele? Nagyon-nagyon szeretett. Lehet csak összezavarodott?Lehet ha meglát megint úgy fog szeretni?
2010. jún. 24. 03:20
 1/4 anonim ***** válasza:

velem ugyan ez volt, én haza is jöttem, mert 1 honap után már azt mondta már csak a hangomba szerelmes, és nem bírja egyedül. És jó döntés volt haza jönni?

Hát nem tudom, 2 év után vége lett, itthon egyszerüen nem jutottunk 1-ről 2-re. Remélem neked nagyobb szerencséd lesz!

2010. jún. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy 60% esély van rá, hogy már megcsalt. Vagy van egy csávó aki bejön neki.
2010. jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem úgy viselkedtem vele ahogy kellett volna.Ebben van igazság, de mondtam, hogy megváltozom.Itt kint beláttam sok dolgot.Többek közt azt is, hogy mennyire szeretem.De nem tudom elhinni, hogy ilyen hirtelen megváltozott.Arra gondoltam, lehet depressziós lett, mert olyan jeleket mutat.
2010. jún. 24. 13:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megcsalt, mert megígérte, hogy soha nem fog nekem hazudni.Ezért mondta el ezt is.Meg azt mondta, hogy nem azt mondja, hogy nem ad még esélyt kettőnknek, csak nem tudja mi van.
2010. jún. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!