Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy ez csak kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy ez csak kamu duma a szakításra?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, az (ex)pasim 36.

10 hónapot éltünk együtt, és én azt hittem, hogy teljesen boldog velem. Minden percet együtt töltöttünk munka után, szerettük egymás társaságát. Legalábbis azt hittem ... Ő ugyanis lelépett egyik napról a másikra, telefonon szakított. Aztán számot cserélt. 2 hét után feltettem neki a kérdést, hogy miért tette ezt velem, a válasza pedig annyi volt, hogy "túl jó vagyok" neki. Hozzátette, hogy sokszor sírtam miatta, mert megbántott.

Szerintetek is eltitkolja az igazat?

Köszi.


2018. okt. 15. 00:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ugye pénzt nem adtál neki?
2018. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#21

Azt nem.

Jómódúnak mutatta magát, mindent feleztünk, de rám nem nagyon költött.

Egy karkötőt és két csokor virágot kaptam tőle 10 hónap alatt.

2018. okt. 18. 19:21
 23/26 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Mert senkiházi, gyáva trógerek. Azért!

2018. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Update:

Tegnap felhívott, hogy mennyire szeret és majd visszajön, de még nem tudja, hogy mikor, kb. 3-4 hónap. :-)))

2018. okt. 31. 23:20
 25/26 anonim ***** válasza:
fú, azért van bőr a képén... remélem, okos leszel:)
2018. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Aztán azóta megint nem jelentkezik.

Ilyen emberek vannak körülöttünk ...

2018. nov. 1. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!