Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy ez csak kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy ez csak kamu duma a szakításra?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, az (ex)pasim 36.

10 hónapot éltünk együtt, és én azt hittem, hogy teljesen boldog velem. Minden percet együtt töltöttünk munka után, szerettük egymás társaságát. Legalábbis azt hittem ... Ő ugyanis lelépett egyik napról a másikra, telefonon szakított. Aztán számot cserélt. 2 hét után feltettem neki a kérdést, hogy miért tette ezt velem, a válasza pedig annyi volt, hogy "túl jó vagyok" neki. Hozzátette, hogy sokszor sírtam miatta, mert megbántott.

Szerintetek is eltitkolja az igazat?

Köszi.


2018. okt. 15. 00:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindezt 36 évesen.....

Aki minden szálat elvarr a múltjában annak mindig van vaj a füle mögött, tartózás, kihasználás, megcsalás. Sunyi módon elbújik nehogy szembe kelljen néznie azzal mit hagyott maga után.

Aki egy SMS szakít az azt sem érdemli meg hogy beszéljünk róla.

2018. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Hirtelen történt mindez, engem az utolsó percig kábított, hogy összeházasodunk "jövőre" stb.

Amúgy a srác elvált, bár már ebben sem vagyok biztos, és van 3 gyereke. De a (volt) feleség nem nagyon engedi, hogy beszéljen a gyerekekkel ...

2018. okt. 15. 12:07
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem te szerető voltál ő meg nem vált el és a nő megzsarolta vmivel..
2018. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

10 hónap alatt nem vettem észre semmit ...

A feleség a gyerekekkel egy másik országban él amúgy. Azt mondta, hogy a nő megcsalta és sosem menne vissza hozzá. Kamu lenne ez is???

2018. okt. 15. 13:46
 15/26 anonim ***** válasza:
Kamu hát...
2018. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de behuzott a csőbe.. Minden férfi féreg vond le a tanulságot. Használd őket te is ,csak arra jok érzelmi analfabéta az összes..
2018. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Tegnap hajnalban felhívott, hogy egy másik országban van, ahonnan nem tudja, mikor jön vissza.(!) Pár hónap vagy akár fél év ...

Az, hogy velem mi lesz, arról nem esett szó. Annyit mondott még, hogy azért így intézte, mert így könnyebb volt, mivel én sosem egyeztem volna bele abba, hogy elmenjen.

VICC.

2018. okt. 18. 12:01
 18/26 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a fájdalmakat. Engem 4 hónapja egy nőért hagytak el 13 év után. A magyarázat: sose szeretett igazán.


Kitartást!

2018. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

na, én most tiltanám-törölném mindenhonnan.


az ilyen figurák nagyon jól ki tudják szagolni, ha majd rendbejössz és megismerkedsz valakivel. akkor fog jelentkezni (konkrétum nélkül persze), és jól felkavarni téged.


jobbulást!:)

2018. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19

De miért csinálják ezt, most komolyan?

2018. okt. 18. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!