Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem mutatja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem mutatja meg a telefonját, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban folyton rezgett a telefonja,azonnal visszaírt, mihelyst üzenetet kapott.

Ez ment egész nap,ma rákérdeztem, ki ír neki,de kitérő választ adott.


Kertem,mutassa meg a telefonját,hogy megnyugodjak es ne kezdjek el kombinálni, de nem mutatta meg.


Nem tudom,mit tegyek,beleneznem nincs eselyem,mert ujjlenyomattal védi.


2018. okt. 16. 12:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
Persze, ne kutakodjon, de amúgy a csávó egész nap csetel valakivel, amit titkol. Ha én meglepetést tervezek, akkor azt nem egész nap csinálom, ha meg a másik rákérdez, akkor megmondom, hogy meglepetés. Ennyi. Hagyjuk már ezeket a kliséket, hogy ha nincs meg a bizalom, stb, mert a csávó tuti csalja....
2018. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%

Elég tipiku jele annak, ha vlaaki kifele nézelődik a kapcsolatból. Szerintem más nővel/nőkkl csetelget nem éppen publikus dolgokról.

Ha nem lenne mit takargatnom, simán odaadnám a telefonom, ha a helyében lennék. Szóval igen, vaj van a füle mögött, 100%.


29n

2018. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
10%

#10

Igen, a párkapcsolat tökéletesen működik attól, hogy a barátaimnak van titkuk a párom előtt.

2018. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

"Igen, a párkapcsolat tökéletesen működik attól, hogy a barátaimnak van titkuk a párom előtt."


Ez oké, csak éppen a kérdező párja még annyit sem böfögött oda, hogy esetleg valamelyik barátjának van problémája, ami nem publikus mások előtt.Ehelyett kitérő választ adott.Na ez pont elég a gyanúhoz.

2018. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
18%

#16


Akkor az elég fura kapcsolat lehet.

Egyébként mennyivel lenne jobb, ha odaböffentené, hogy "csak a Ödönkének írogatok"? Akkor egyből garantálva lenne, hogy nem megcsalás van a háttérben? Vagy az miért lenne jobb? :D

Nálunk teljesen valid azt mondani, hogy "egy ismerősömmel" chatelek, és kész. Főleg ha esetleg kolléga, volt iskolatárs, akit nem is ismer a másik, tehát tök fölösleges lenne néven nevezni.

Mindketten tisztában vagyunk vele, hogy ha olyan nagyon meg akarnánk csalni a másikat, akkor a "kivel beszélsz?" kérdés nem védene meg ez ellen. Tök fölösleges ezen pörögni. Legalábbis nekem furcsa, hogy miken tudnak emberek kombinálni...


Nekem valahogy irreális, hogy valaki ennyire buta legyen, hogy így csalja meg a párját, hogy mellette ülve írogat a szeretőnek. :D

Ennyire egyszerű ember csak nem él...

2018. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jönnek az üzenetek, próbálj úgy helyezkedni, hogy lásd a kijelzőt.


Nem azért, hogy elolvashasd, mit írnak, hanem hogy eltakarja-e.

Ha magánügy is, de olyannal csetel, amiből nem lesz balhé, akkor nem is figyel, de ha kínosan ügyel rá, hogy véletlenül se lásd meg, akkor sumákolás van.


Így is gyanús, hiszen nem arról van szó, hogy olvasd végig az üzeneteket, de ha pl. egy haverja írna, valószínű meg is mutatta volna.

2018. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

"Egyébként mennyivel lenne jobb, ha odaböffentené, hogy "csak a Ödönkének írogatok"? Akkor egyből garantálva lenne, hogy nem megcsalás van a háttérben? Vagy az miért lenne jobb? :D"

Nem, nem lenne garantálva, de gyanút sem keltene.


"Nekem valahogy irreális, hogy valaki ennyire buta legyen, hogy így csalja meg a párját, hogy mellette ülve írogat a szeretőnek. :D


Ennyire egyszerű ember csak nem él..."


Értelmesebb embereknek valóban irreális, de sok nem értelmes ember él a földön.Sokan itt csúsznak el a banánhéjon.Hallottam már nem egy ismerősömtől ilyen történeteket.:D Emiatt sem tartom annyira képtelennek a dolgot.

2018. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
10%
Az ilyen nőt, két lábbal.
2018. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%
Ti se lesztek együtt sokáig..
2018. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Kései Sirató ***** válasza:
16%

Miért akarod megnézni?


Ha rosszul esik neked, és szeretnél egy visszavágót, kérd meg egy barátnődet, hogy hívogasson, mikor a sráccal vagy, aztán te is titokzatoskodj!

2018. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!