Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem mutatja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem mutatja meg a telefonját, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban folyton rezgett a telefonja,azonnal visszaírt, mihelyst üzenetet kapott.

Ez ment egész nap,ma rákérdeztem, ki ír neki,de kitérő választ adott.


Kertem,mutassa meg a telefonját,hogy megnyugodjak es ne kezdjek el kombinálni, de nem mutatta meg.


Nem tudom,mit tegyek,beleneznem nincs eselyem,mert ujjlenyomattal védi.


2018. okt. 16. 12:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
7%
Figyelj, az oké, hogy feltűnt hogy valami változott a viselkedésében, de nem kell egyből lecsapni rá. Én sem mutatnám meg, akkor sem, ha nem lenne mit rejtegetnem, mert szerintem elég béna dolog a privát dolgokat ennyire feladni. Várj egy kicsit, ne piszkáld vele, és ha továbbra sem érted meg a viselkedését, akkor beszéld meg vele normálisan.
2018. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
89%
Az én párom is ezt csinálta és ki is derült hogy az exével dumcsizgat..
2018. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
6%

Ne hallgass azokra, akik mindenféle bizonyíték nélkül összeesküvést sejtenek.

Én se mutatom meg soha senkinek a telefonomat, se a számítógépemet. Még itthon is jelszó van rajta, pedig egyedül élek. Egyszerűen csak nem szeretem, ha mások belemásznak a személyes terembe. Ennyi.

2018. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
87%
Azért kívéncsi lennék én hogy aki azt írja ne kutakodjon meg kíváncsiskodjon az nem lenne sose féltékeny? Szerintem de. Ha ennyire titkolja a pasika kivel beszél az már ott eléggé gyanús. Exem is mindig takarta mikor kértem hogy mutassa meg mit tud egésznap pötyögni a tyúknak nem volt hajlandó. Persze egyszer úgy hagyta a másik telefonját én meg megnéztem és nem a semmiért takargatta. Az ember akkor nem mutat ha titkolni valója van akár tetszik ez nektek akár nem. És ez a pasi tuti hogy valami libával flörtölget. Beszélhettek itt akármilyen meglepetésről.
2018. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%

Az a sok nagyokos akik szerint normális ha titkolgatnak a párjuk előtt ezt-azt mégis hogyan tud hosszú távon párkapcsolatban élni? Vagy találnak egy olyan "hülyét" aki elviseli?

A párommal azért vagyok együtt mert ő a legfontosabb. Elvégre egy életre tervezünk, nem? Tudom nem mindig sikerül de akkor is az ember nem úgy megy bele, hogy majd pár év múlva cserélek.

De barátom már nagyon sok volt akit aztán az élet máshova fújt és megszakadt a kapcsolat. Aztán új barátok jöttek. De a párom maradt ugyanaz. Nehogy már egy barát picsogása a magánügyeiről többet jelentsen mint a kapcsolatom és a párom bizonyossága bennem. Ha olyan merül fel ami neki furcsának tűnhet igenis megmutatom a telefonom, nehogy már ezen múljon. Nem muszáj elolvasnia töviről-hegyire miket irtunk de ha megnyugszik mert látja, hogy tényleg az Ödönke pötyögtet percenként akkor igenis hadd lássa. Ti meg inkább hagyjátok az állítólag szeretett párotokat kétségek közt? Gratula. Ami pedig az annyit emlegetett magánszférát illeti a seggedet kitörölni is magánszféra de azért ha baleset vagy betegség miatt oda kényszerülnél, hogy valaki segítsen akkor talán a párod fogja megtenni, nem a barátod.

Azontúl a magánügy az addig az amíg mást nem érint, márpedig ha a kapcsolatodban felmerül, hogy valaki valakit esetleg csal az már a másikat is érinti szerintem, sőt. Nehogy már a magánügyetek legyen, hogy megcsalod a párod. Ez őt nem érinti szerintetek? Persze nem, mert nem tud róla mert nektek magánszférátok van.

Én és a párom sem kutakodunk egymás telefonjában de volt már rá példa, hogy rákérdeztem és rögtön megmutatta, és forditva is. A bizalom szép dolog de azt is építeni és ilyen apróságokkal újra és újra "helyretenni" és nincs olyan kapcsolat ahol x év alatt soha még a gondolat sem merült fel valakinél, hogy mivan ha... És ekkor jobb rögtön tisztázni és látni, hogy én értettem félre valamit mint elkezdeni gyanúsítgatni mert a párom az un. magánszférájába nem hajlandó beengedni, inkább hagy kétségek közt.

Engem ha a párom annyiba sem venne, hogy egy ilyen könnyen félreérthető helyzetben nem akarna megnyugtatni akkor levonnám a következtetést belőle az biztos.

2018. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, hagyd, nem érdemes velük vitatkozni.Nekik a megcsalás magánügy.Csak akkor nem, ha őket csalják.Na az már nem privát dolog.
2018. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!