Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 honapos babaval költözzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honapos babaval költözzek el vagy sem? Lent bövebben

Figyelt kérdés
Parommal elhidegultunk egymastol nem is erunk egymashoz de ami zavar, hogy titkolozik eldugja a telefont stb nem hiszem h megcsal de lehet még beszel az exevel mint regen. Igen tudom nem vagyunk egyutt igy belefer de miert titkolja el? Amugy azt mondja h szamara még nincs vege koztunk.. de engem meg idegel h miert hazudik titkolozik mas dolgokban is egyebkent nem csak ebben. Szoval a kerdes altalaban mindig alig varom hogy haza erjen az apuka mivel baboca eleg sokat fent van igy eleg sok idomet elviszi amikor haza er es levalt akkor van idom furdeni fozni mosni takaritani stb lehet indokolt lenne az elkoltozes de eleg kemeny kulfoldon elek tehat telen hidegben stb nem szamithatok senkire szoptatok tehat csak nalam lesz es 80kmre koltozunk mivel ott lesz a munkam tehat apuka nem tud szaladni segiteni ha ugy van.
2018. okt. 17. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ezt át kéne gondolnotok.

Beszéljétek meg!

Hogyan tovább, mik a terveitek a jövőre?


Mitől hidegültetek el? Kedveskedsz neki? Ő ekdveskedik neked? Mi a baj?

2018. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mint baratok jol megvagyunk de kapcsolatban nem tudok lenni. Az exe ami engem idegesit amikor terhes voltam akkor derult ki h ok vegig beszeltek telefonon csak en nem lattam mert kikapcsolta az ertesitest lekodolta a telojat van kozos gyerekuk es a nonek van parja de a no még azota is folyamat a paromrol beszel es a paromat is nehezen szokattam le az elejen hogy ne egesznap az exerol beszeljen kb mintha exfuggo lenne amig egyutt voltak nem volt jo de most hogy kulon vannak es ugy csetelnek kerik allandoan a kepeket egymastol pedig a kisfiu pentektol hetfo reggelig nalunk van de a tobbi napot sem birja ki nelkule hogy ne flortoljenek cseteljenek stb mert ugye az olyan jo erzes nekik.. egyszer mar szakitottunk es ugy konyorogte vissza magat h mindig megmutatja a telefonjat majd stb hat ez nem tortent meg ugyanugy kikapcsolva az ertesites lekodolva a teleton stb megcsalni nem csal meg de neki ezek a beszelgetesek kellenek.. mas is furcsalta regen is oket, es nem tudom hogy nem e jobb lenne kulon egyedul nevelni a babat
2018. okt. 17. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Bunkó leszek így jár aki megelégszik a pótlék szereppel és még le is babázik benne.
2018. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz.. egyedul a fiam sajnalom hogy nem csaladban apaval no fel
2018. okt. 17. 14:38
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképp költözz ha teheted. Majd találsz mást! De ha nem, még akkor is jobban jár egy gyerek apa nélkül, de szeretetben, nyugalomban felnőve, mint frusztrált, elhidegült, boldogtalan szülőkkel.
2018. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalatbol mondod? Vagy lattal mar gyermeket aki ilyen csaladban nott fel?
2018. okt. 17. 14:45
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Engem egyedül nevelt anyukám, és nekem nem volt ez olyan hatalmas lelki megterhelés, nem sírtam magam minden este álomba, mert "jaaaaj nincs mellettem apukám :((((((" mint ahogy az általános tévképzet tartja. Anyukámnak volt csak nehéz, szóval inkább gondolj magadra, hiszen ebben az esetben a te érdeked a gyerek érdeké is.

Ha meg tudod oldani, szerintem költözz, és ha majd készen állsz rá, keresel valakit, aki tényleg szeret.

2018. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom :) apukaddal talalkoztal? Ha igen milyen surun? Lany vagy fiu vagy?
2018. okt. 17. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Már a kérdést olvasva arra gondoltam, hogy valószínűleg te is egy vagy az ostoba 3,14csák közül, aki leellett egy szar kapcsolatba. A "babóca" szóhoz érve pedig már világossá vált, hogy most is jók voltak a megérzéseim :)
2018. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a szituációt: a pároddal inkább vagytok barátok mint szerelmesek olyan szinten, hogy konkrétan nem érdekel, hogy kivel van viszonya, van egy közös babátok, alapjáraton jól megvagytok jó a viszony és segít a gyerkőcről gondoskodni de érlelődik benned a gondolat, hogy külön költözöl tőle mert titkolózik annak ellenére, hogy téged nem zavarna ha lenne egy szeretője?


Ha tényleg csak ennyi a helyzet akkor szerintem ne költözz el. Egyedül nagyon nehéz felnevelni egy gyereket. Ha segít benne a férjed és téged tényleg nem zavar, hogy van-e valakije, akkor ott nincs gond. Bár nehezen hiszem, hogy nem zavar de ha tényleg nem akkor csak a saját életed nehezíted azzal ha egyedül próbálsz helyt állni. Bár még mindig nem vagyok biztos, hogy jól értetem-e meg a szituációt.

2018. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!