Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzik magukat szemétnek azok az emberek akik olyan dolog miatt dobnak el valamit amiről az illető nem tehet?

Figyelt kérdés

-Egészségügyi problémák

-Mentális problémák

-Rossz kapcsolatok

-Rossz anyagi helyzet


stb..


2018. okt. 17. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Van az a helyzet, amikor a másik fél egyszerűen mentálisan nem képes feldolgozni a párja betegségét, így nem tud neki támaszt sem nyújtani a nehéz időszakban. Szerintem így ez sokkal ártalmasabb, hátráltatóbb, ha vele maradna és csak szenvedés mindkettejüknek.
2018. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem szociális juttatás vagyok vagy teljesítménybér, esetleg ösztönző jutalom, hanem egy érző emberi lény. Nem azért vagyok a világon, hogy kipárnázzam mások magasságos fenekének.
2018. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, én értem valahol a gondolatmenetedet, de egy kapcsolat nem jótekonyság/sajnálatszex. Ha bajban van a másik, nyilván mellette állok, de a kapcsolat egy szövetség, nem lehet, hogy csak én támogatom folyton mindenben. A rossz anyagi helyzetből például általában lehet jobbat csinálni, csak könnyebb megvonni a vállat, hogy ez van, nem tehetek róla. Na ezt nem támogatom.
2018. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%

"Szerinted érdemes bízni az emberekben?"


Ha ésszel és főleg mély emberismeretre alapozva teszed, akkor igen.

2018. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

Az ember,csak akkor dob el egy másik embert ha nem szereti

A szeretben benne van,a megêrtés és az elfogadás.Jó nyìlván végesen,de igen.

2018. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy nem tehetnek ezekről, amiket felsoroltál, de arról már igen, hogy hajlandóak-e tenni valamit, hogy változtassanak, ha lehetséges. Nem pedig csak úgy állnak hozzá, hogy őket így kell elfogadni.

Ha te nem teszel semmit azért, hogy a lehetőségeidhez mérten változtatni tudj, akkor miért kellene a másiktól elvárni, hogy ő elfogadjon feltétel nélkül? Nézheted úgy is, ha neked nem számít annyira az, akivel kapcsolatban élsz, hogy miatta és magad miatt is próbálj változtatni, ideálisabb helyzetbe kerülni bármilyen téren, ahol gondjaid vannak, akkor az egy jelzés a párod felé, hogy neked ő nem fontos annyira, hogy ezt megtedd érte.

2018. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert a vilàg kegyetlen, ès sajnàlatból nem lehet senkivel lenni. Mindenkinek vannak elvàràsai (az eldobott fènek is) kine ez, kinek az. Sok dolog függvènye, mik az elvàràsok, pl neveltetès, önbizalom stb. Ha valakinek valami nem jó, vagy nem elèg, azt nem lehet erőltetni.
2018. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Manapság divat megalázni, sértegetni a másikat, és jó nagyokat rúgni abban, aki a földön fekszik. Ilyen a mai korszellem, ezt diktálja mindenkinek, hogy akkor leszel valaki, ha másokat eltiporsz.

Korcs világot élünk.

2018. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!