Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam ezt helyre?

Figyelt kérdés

Sokat jatszadoztam a párommal, elhanyagoltam és sokat bantottam is már nem érezte, hogy szeretem. Tudom, tudom undorító viselkedés volt és megérdemelnem, hogy egy életre elveszitsem viszont szerencsére kaptam az élettől meg egy esélyt, hogy bizonyitsak. Hogy tehetném meg ezt? Tegyem amit érzek és hallgassak a megerzeseimre? Félek, hogy amiatt is kiabrandul belőlem, hogy papucs lettem, de csak úgy tudok bizonyítani, ha odateszem magam, ő még elég tavolsagtarto velem és azt mondják nekem, hogy ez csak rosszabb lesz minél inkább kedveskedek. Én úgy érzem azért tavolsagtarto, mert még fél, hogy ez az egész csak 2 napig tart majd. Amit most csinálok az az, hogy minden nap erdeklodok felőle, odafigyelek rá, nem írok egész nap, reggel szoktunk pár szót váltani és este pár órát beszelgetni egyenlőre csak hétköznapi dolgokról, de azokról jól elbeszelgetünk és meg tud nyílni. Azt is mondta nekem szakember is,hogy legyek olyan,mint a kapcsolatunk előtt, akibe beleszeretett. Igazából én most úgy viselkedek azt leszamitva, hogy néha meglepem aprosagokkal de nem nyomulósan, csak, hogy érezze, hogy gondolok ra. Nem akarok játszadozni,csak onmagamat adni. Szerintem ez lenne a kulcs, de még szakemberek is azt mondták nekem, hogy ha papucs vagyok nem leszek neki izgalmas. Most komolyan jatszanom kéne az indiferenset? Vagy azt, hogy én csak barátként beszelgetek vele, de nem szeretem úgy? Ez hülyeség. Pont ezért lett vége. Nyilván nem küldöm a szerelmes leveleket csak éreztetem. Mit gondoltok?

Egyébként fel egy telt el a szakítás óta. Utána találkoztunk újra és nagyon örült nekem, egyből megolelt, sokat beszelgettunk. Ő azt mondta, hogy szeretné velem tartani a kapcsolatot, csak nem tud bennem most meg bízni és fél. Tudom, hogy talán soha nem sikerül visszaszereznem a bizalmát, de szeretnék mindent megtenni


2018. okt. 18. 13:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és én vagyok a lány :D
2018. okt. 18. 13:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem támadás, de mi miatt kezdett el megint érdekelni ennyire ő? Mármint ha hanyagoltad, bántottad akkor túlságosan fontos nem lehetett számodra? Félsz, hogy nem találsz mást, akivel normálisan viselkednél alapból?
2018. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez halott ügy, ha ő már eleve ilyen bizalmatlanul és fenntartásokkal áll hozzád.
2018. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy meg kell próbálni mindent megtenni és nem feladni. Nyilván küzdeni kell egy ilyen helyzetben és nem lesz minden szép és jó 2 nap alatt hanem tenni kell erte.

Egy idióta voltam, imádtam mikor együtt voltunk is, de egy önző hulyegyerek voltam és azt hittem bármit megtehetek úgyis velem marad. Undorító, tudom. Nem változott semmi fel év alatt, ugyanúgy szeretem és helyre akarom hozni. Végig érdekelt csak nem akartam többé bántani és úgy voltam vele,hogy ameddig nem tudom én is magamról hogy 100%, hogy megvaltoztam és nem követem el a régi hibákat addig jobb ha a közelébe se megyek.

2018. okt. 18. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Leírtad, hogy milyen külsőségekkel próbálod manipulálni őt.


De történt benned bármiféle belső, valódi változás? Változtattál bármit a saját viselkedéseden, működéseden, felfogásodon, hozzáállásodon? Ha nem, akkor kíméld meg őt magadtól inkább.

2018. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak nem tartják papucsnak az odaadó nőket... Legyél csak nyugodtan oda érte! Éreztesd vele, hogy fontos neked, hogy gondolsz rá, hogy csodálod őt, stb.
2018. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy darabig tudsz színészkedni, de mivel egyetlen ember sem tud kibújni a bőrödből, te se, így borítékolható mi lesz a vége.
2018. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért kerestem fel most mert úgy érzem, hogy igen, megvaltoztam belül is. A fél év alatt is nagyon hiányzott, de nem akartam újra bántani öt és tonkretenni az egészet megint, ha kapok eselyt.
2018. okt. 18. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem pasi vagy amiket leírtál.Azért mint nő,ne legyél már ilyen pincsikutya ,aranyból van hogy térdepelni kell előtte meg utána rohanni ? Ha nincs büszkeséged,nagy ívben tenni fog rád.A helyedben egyszerűen azt mondanám : Pisti,tudom mit és miben hibáztam.Ha úgy gondolod van még annyi érzelem irányomban hogy újra megpróbáljuk,keress meg,nem foglak zargatni.Ennyit,és ne többet.
2018. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha nem bizonyitok Nincs mire esélyt adni. Arra, hogy bizonyitsak, kaptam.
2018. okt. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!