Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyenek a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a férfiak, vagy csak ez az egy?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk és élünk együtt. Többször kérdeztem már rá, hogy mik a jövőbeli tervei? Család, ház...stb. Tudom, hogy sok minden nem kivitelezhető az életben és hogy hitel nélkül az ember (legalábbis a hozzám hasonló származásúak) nem fognak tudni házat/lakást vásárolni önerőből. De ettől még nem kellene hogy legyen egy célunk vagy egy elképzelésünk, hogy mi az amit szeretnénk egyszer megvalósítani? Úgy gondolom 3 év együtt élés elég kéne legyen ahhoz, hogy valaki eldöntse hogy tervez-e a másikkal? Főzök, mosok, takarítok. Ha bárki beesik hozzánk, egyikünk sem szégyenkezik, hogy hogy néz ki lakás. Mekkora kupi van... Soha nem kaptam még tőle normális választ a kérdésemre. Nektek mik a tapasztalatotok? Legutóbbi alkalommal, mikor szóba hoztam a témát, szintén csak a poénkodást kaptam válaszul, így válaszút elé állítottam. Kap egy fél évet hogy eldöntse szeretne-e velem valamit tervezni (egyébként úgy gondolom, erre sokkal kevesebb idő is elegendő mint 6 hónap). Szerintetek az én felfogásommal vannak problémák?

2018. okt. 19. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Én is ilyen vagyok sajnos férfiként.

Mi 8 évig voltunk együtt a párommal mindig kérdezte tőlem vannak-e terveim ő szeretett volna gyereket én meg lazán elküldtem egy "majd lesz valami" szöveggel.

Nálunk volt lakás,autó,munkahely csak a gyerek hiányzott.

Most 1 hónapja egyedül vagyok és rájöttem,hogy nagy hülye voltam...

2018. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem Veled van a gond.
2018. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Először is. Hagyd abba a seggnyalást és a házicseléd szerepet. Ő is vegye ki a részét belőle, bakker milyen korban éltek? Fizet téged, hogy takaríts utána meg főzz rá? Komolyan nem hiszem el, hogy egyes nők mennyire képesek megalázni magukat.


Másik pedig, hogy ha ő ilyen éretlen és életképtelen, és nem mond semmi konkrétat a terveit illetően, akkor csak az idődet pazarlod rá. És ő is csak az idődet húzza, teljesen szándékosan. Keress egy normális férfit, aki elég felnőtt a családalapításhoz. Ha ezzel a pasival maradsz és esetleg mégis lesz gyereketek, akkor előre szólok, hogy olyan lesz, mintha ő is a gyereked lenne. Az ilyen pasikban semmi felelősségtudat nincs.

2018. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miert koltoztetek ossze, amig nem tisztaztatok ezeket a dolgokat?

En amig nem voltam biztos benne, hogy komoly szandekaink vannak mindkettonknek, nem tettem meg egy ilyen fontos lepest- bar szerencsere mi meg az elejen megbeszeltuk.

2018. okt. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyertelmu valaszt kaptal pedig: o nem gondolkodik ilyesmin veled, de mivel sajat magadat hazi kiszolgalo szemelyzette tetted ingyen puncival, ezert jo leszel, amig nem jon a nagy szerelem, akivel majd tervezni fog. Rengeteg ilyen sztori van itt is gyakorin, a vilagban meg a kozvetlen kornyezetemben is.

Felev mulva is pontosan ugyanitt fogtok tartani, felesleges erre meg ultimatumot is adni.

2018. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Saját lakást venni magyarként semmi esélyetek. Hitel nélkül sosem lesz pénzetek rá, hitelt felvenni pedig nem szabad, mert ha a bank úgy gondolja, bármikor elveszi a lakást, és mellé a felvett hitel dupláját követeli.
2018. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A parodnak kenyelmes igy. Felelosege nincs, viszont potmama vagy es kiszolgalod. Egy kerdesem van. Why?

Tudod, nem azert akar valaki hazasodni, bejarononek jo lesz a feleseg.

2018. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Lehet én vagyok fordítva bekötve, de addig nem költözök össze valakivel, amíg nem tudom, hogy mik a szándékai kettőnkkel kapcsolatban.
2018. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem fog elvenni, nincs komoly terve veled, csak el van az oldaladon, mint hal a vízben. Te vagy a pótmama.
2018. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Mi is kb ennyi idő után vettük elő ezt a témát. Már csak azért is, mert addig iskolás voltam, mellette nőttem fel úgymond, 17 éves koromtól együtt vagyunk. 20 voltam/tavaly mikor kezdtem beijedni, hogy mi lesz az életemmel, mostmár felnőtt vagyok, mihez kezdek? Mindig igy marad,tán kényelmes neki hogy egyik szülőnktől járunk a másikhoz potyázni és élni?

Eleinte ő is csak poénkodott, arra kérdésre, hogy mik a tervei és mit szeretne(gitározni és motorozni) Mondom válaszoljon komolyan a kérdésre, mert ha kiderül, hogy nem is ugyanabba az irányba tartunk, semmi értelme az egésznek.

Én nem hagytam 6 hónapnyi gondolkodási időt, ott és akkor megkellett beszélnünk. Ha nem jut eszébe rögtön a közös jövő veled, család, akkor nem is azt akarja igazán. Ha akar valamit az ember, azon nem vacilál egy csomó ideig(pláne nem 6 hónapot, wtf?) Az én párom ott és akkor komolyra forditva a szót mondta, hogy velem akar külön élni, nyugodt életet és családot. Jelenleg 'várjuk' hogy befejezzem az egyetemet, majd szerencsét próbálunk külföldön.

Nincs a felfogásoddal semmi gond, ha a párodnak lennének komolyabb céljai, akkor azt rögtön megmondta volna. Nekem úgy jön le, hogy úszik a langyos vizben és jól elvan.

2018. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!