Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyenek a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a férfiak, vagy csak ez az egy?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk és élünk együtt. Többször kérdeztem már rá, hogy mik a jövőbeli tervei? Család, ház...stb. Tudom, hogy sok minden nem kivitelezhető az életben és hogy hitel nélkül az ember (legalábbis a hozzám hasonló származásúak) nem fognak tudni házat/lakást vásárolni önerőből. De ettől még nem kellene hogy legyen egy célunk vagy egy elképzelésünk, hogy mi az amit szeretnénk egyszer megvalósítani? Úgy gondolom 3 év együtt élés elég kéne legyen ahhoz, hogy valaki eldöntse hogy tervez-e a másikkal? Főzök, mosok, takarítok. Ha bárki beesik hozzánk, egyikünk sem szégyenkezik, hogy hogy néz ki lakás. Mekkora kupi van... Soha nem kaptam még tőle normális választ a kérdésemre. Nektek mik a tapasztalatotok? Legutóbbi alkalommal, mikor szóba hoztam a témát, szintén csak a poénkodást kaptam válaszul, így válaszút elé állítottam. Kap egy fél évet hogy eldöntse szeretne-e velem valamit tervezni (egyébként úgy gondolom, erre sokkal kevesebb idő is elegendő mint 6 hónap). Szerintetek az én felfogásommal vannak problémák?

2018. okt. 19. 08:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim is ilyen. Csak nálunk az a különbség, hogy én sem kívánok családot, meg ilyeneket, ezért nálunk ez nem probléma. Szerintem nem fog se elvenni, se semmi. Őt nem sürgeti az idő, bármikor gyárthat gyereket.
2018. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megkaptad tőle a választ: Neki így ahogy most van pont jó.


fél év??? pfff...

2018. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtöttel sincs gond. Van aki úgy él hogy majd lesz valami alapon, van aki meg tervez. Ti pont nem passzoltok ilyen téren. Nálam és az exemnél ez pont fordítva volt, ott ő nőként volt úgy hogy majd lesz valami...
2018. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet, h kilátástalannak tekinti a helyzetet

Vagy komolytalan

Vagy nem mer elköteleződni

Vagy komolytalan és nem mer elköteleződni

De most jó vagy neki egyelőre

De amúgy lehet nem akar hosszútávon semmit senkivel

Csak ilyen kalandokat szeretne, de veled most jól érzi magát;

Lehet, hogy elvállalná ő a gyereket komolyan , csak fél, hogy mi lesz, ha nem tudnátok eltartani; ezért fél belevágni, ilyen nagyobb , keményebb, hosszabb távú projektekbe

Lehet, ogy egyszerűen csak fél, hogy mit hoz a holnap

Vagy pedig tanácstalan; hogy akarjon -e gyereket, tőled akarjon-e gyereket, elköteleződjön-e melletted végleg.


Fogalalmam sincs

2018. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
semmi terve veled,mármint komoly,és fél év múlva se lessz.én otthagynám rögtön,időpocsékolás.
2018. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi ilyen. Elvan veled, amíg nincs jobb. Addig meleg étel és ingyen p.nci.
2018. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!