Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehetséges szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges szakítás után?

Figyelt kérdés
Volt egy több éves kapcsolatom, nagyon szerettem a fiút, de ez nem volt elég, nem éreztem jól magam a kapcsolatban és több hónap gondolkozás után rászántam magam a szakításra. Nagyon nehéz döntés volt, még mindig hiányzik, de úgy érzem mintha fellélegeztem volna és inkább boldog vagyok, mint szomorú és sosem szeretném újrakezdeni ezt a kapcsolatot. A kérdésem az: Volt már valakivel hasonló? Vagy ez csak a vihar előtti csend? Furcsa, hogy ennyire "jól" viselem a szakítást.

2018. okt. 20. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szakítást általában az tudja nehezebben feldolgozni, akivel szakítottak. Szóval szerintem nem vihar előtti csend, ennél csak jobb lesz.
2018. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Ellentétes az írásod. Attól lélegzel fel, akit sosem szerettél, csak kedveltél.


Az amiről te írsz, az mély szerelmet mutat, de a végét amit írsz, az meg egy teljesen más kapcsolatra igaz.


Aki mélyen szeretett egy embert, az szakítás után sosem érzi azt amiről te írsz.

2018. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom meg volt az oka, hogy nem érezted jól magad abban a kapcsolatban, annak ellenére, hogy szeretted.

Egy sok gonddal tarkított kapcsolatbol való kilépés bizony felszabadulttá tud lenni. Na meg azért a nagy szerelmeket is megtémázza. Szerintem eleve elindult mar nalad a kiábrándulás folyamata, ezért is tudtad elengedni, és viseled jól a dolgot.

Én is voltam hasonló cipőben.

Nem tudom mennyi idő telt el a szakitás óta, de szerintem mar nem lesz rosszabb.

2018. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már több hónapja marod magad, akkor valószínűleg alaposan megfontoltad a döntést. Nem kötelező rosszul lenni szakítás után!
2018. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!