Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem azt hinni a pasim meleg. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Akármilyen vicces a kérdés, komolyan gondolom, és kétségbe vagyok esve.

23 évesek vagyunk, 3 éve együtt. A pasim kb. úgy néz ki, mint Ragnar Lothbrok a vikingekből(tehát nem, külsőre nem meleges). Rengetegszer hangoztatja, hogy ő mennyire utálja a melegeket, stb. nem vesz fel rózsaszín pólót, feszülős gatyát, a haja sem hosszú, nem hord szaggatott farmert, stb.

Na most a következő fura dolgok történtek: a pasim koleszos lett, aholis többször mondta, hogy simán mászkálnak pucéran egymás előtt(csak fiúk vannak). Gondoltam fiúk között ez normális. Rá fél évre történt, hogy úszni mentek, és az egyik srác a víz alatt oda úszott mindegyik fiúhoz, köztük a páromhoz is, és ADOTT NEKI SZÁJRAPUSZIT. Amikor a párom ezt nevetve mesélte, már kezdtem furcsállani a történteket.

Utána történt, hogy elment a legjobb fiúhaverjával egy hétre kettesben nyaralni valami félreeső kis vidéki tanyaszerű helyre, és egész nap a földt művelték(a srácék földje az egész). VELEM NEM MENT EL KETTESBEN NYARALNI. (nem, nem csajjal ment el, biztos a sráccal, ugyanis még képeket is láttam).

Utána történt, hogy a héten megint találkozott a haverjával, és jobban bezsongott, mintha velem lenne, sőt, engem le is mondott a srác miatt. :D

Múltkor pedig mentem be a szobába, és a sráccal telefonált és gyorsan lecsapta a telefont. Én elröhögtem magamat, és mondtam neki, hogy most az a baj, hogy bejöttem? Erre közölte, hogy igen, majd visszahívja a haverját. :D

Biztos, hogy a sráccal van, mert már többször láttam, hogy a srác keresi, míg velem van.

Szoktam beszólogatni a pasimnak, hogy mi van meleg lettél? De semmi reakció, sőt, nekem már csókot sem ad.:D

Ez az egész szánalmas. Szerintetek van okom fiúra féltékenykedni? :D

Amúgy meg ezekig a pontokig nagyon jól megvoltunk, iszonyatos összhang volt közöttünk, minden héten program, beszélgettünk, viccelődtünk, egymást műveltük(tök jókat tudtunk beszélgetni minden témáról, korlátlanul). Volt romantika, meglepetések...most meg ez.

Őszintén, férfiak, mi a véleményetek?


2018. okt. 22. 11:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Rengetegszer hangoztatja, hogy ő mennyire utálja a melegeket" - nálam már ez elgondolkodtató. és nem azért, mert vaj lehet a füle mögött, és ezért gyűlölködik ennyire, hanem mert a pasim egy kirekesztő bunkó, így nem illik hozzám.


amúgy valószínűleg nem meleg a pasid, hanem bi, és ez most jött elő.

2018. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire látszik, hogy pasival lóg, akkor nem hiszem, hogy nőt álcáz. Végül is megesik az ilyen. Ritkán, de megesik.

Volt itt már kérdés régebben olyanról, hogy a nő azt sejtette, hogy a férje férfivel csalja. És be is igazolódott, a férje maga vallotta be, és el is hagyta a pasi miatt.

Mondjuk azt sem értem, ha mar csókot sem ad, akkor minek vagytok együtt?

2018. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 peca1000 ***** válasza:
Vesd fel neki, hogy csináljátok hármasban :)
2018. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Meleg sztori.
2018. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Közeli ismerősöknél 7 év után derült ki, hogy meleg a pasi.

Ott hagytam volna az egészet amikor szájrapusziról beszél. Egy világ omlana össze bennem, ha a férfi akit szeretek ezt mondaná.

2018. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is már ott kiakadtam volna, hogy utálja a melegeket. Ostoba kirekesztő.

De amúgy igen, simán lehet meleg. Talán pont ezért is mondta, hogy utálja őket. A látens homoszexuálisok is mind ezt mondják.

2018. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én is emlékszem a kérdésre, amit az egyik válaszoló említett.


pár gyanús jelből indult a dolog, és addig fokozódott, hogy a férj a pasijához költözött. ha jól emlékszem, viszonylag gyorsan lezajlott, és a csaj is könnyen megemésztette a kezdeti hitetlenkedés után - végülis kénytelen volt.

2018. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy nő ilyen ostoba, hogy nem veszi észre a pasiján hogy meleg? Ha a pasid állandóan hangsúlyozza hogy "utálom a búzikat" akkor gyanús hogy valójában ő is meleg, csak inkább másokat támad, minthogy felmerüljön róla a gyanú.
2018. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!